Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość callahan

Problem w związku?

Polecane posty

Gość callahan

Mam problem.. W lutym wyznałem kobiecie miłość.. była świeżo po rocznym związku i stwierdziła, że potrzebuje czasu.. Wszystko było ok.. spotykaliśmy się.. całowaliśmy się.. Jednak oficjalnie parą nie byliśmy.. Dzisiaj gdy szliśmy przez miasto złapałem ją za ręke.. Po chwili ona się wyswobodziła, no a mi się popsuł humor.. Zapytała co się dzieje, powiedziałem, że przecież wie.. Stwierdziła, że dziwnie się czuje i narazie tak musi być. Chciałem z nią o tym porozmawiać na gg, gdy już wróciłem do domu, ale wyglądało to tak, że ja się produkowałem a ona odpowiadała "no niestety, no tak itp.." w końcu przestała odpisywać.. Zacząłem mieć wątpliwości.. czy jest w tym wszystkim w ogóle sens..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest gotowa
na nowy zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callahan
Nikt sie nie wypowie..? Spytałem czy odezwie się jak jej przejdzie.. powiedziała, że tak.. ale ja czuje się beznadziejnie... I chce mi się do cholery płakać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze ona nie jest toba tak naprawde zainteresowana. zapychasz chwilowo jedynie "dziury" a ona wciaz mysli o tamtym, nawet nie chce zeby ktos ja z toba za reke zobaczyl na ulicy. idz na dystans i zobaczysz czy bedzie szukac z toba kontaktu, jesli nie, to wszystko jasne. lataniem za nia i proszeniem o wytumaczenie tylko pogarszasz sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nieeeeee
laVita dobrze pisze, nie lataj za nią, jak nie chce to nie, znajdź taką, która będzie odwzajemniała Twoje uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callahan
Już się od niej oddalałem.. Sama szukała kontaktu.. Twierdzi, że nie wyobraża sobie życia beze mnie.. ale mówi, że narazie tak musi być.. Nie rozumiem już.. Kocham ją i chce z nią być.. wierze, że ona też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to znaczy, ze na razie tak musi byc? a ty to masz jeszcze cos do powiedzenia? powiedz jej, ze jest dla ciebie bardzo wazna, ale nie zgadzasz sie, aby to tak dalej bylo jak dotad. albo woz albo przewoz. ona bez ciebie zyc nie moze, a nie da sie wziac na ulicy za reke. badz chlopem a nie trokami od kaleson. ona traktuje cie tak, jak na to pozwalasz. tu jest cos nie halo, tylko ona sie nie przyznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka1111
Moim zdaniem ona jeszcze nie zapomniała o poprzednim facecie, czasem na to potrzeba nawet lat. A Tobą tylko zapycha pustkę po tamtym. Olej ją. Nie pomogą pośby, ani groźby, jej potrzeba czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callahan
Powiedziałem jej to co napisałaś.. Stwierdziłem, że coś jest nie tak.. I oto co mi odpisała.. " - Jest nie tak! - Dobrze wiedziałeś w co się pakujesz!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiedz, ze nie rozumiesz co ona ma na mysli mowiac, ze sie w cos pakujesz. zaproponuj jej, ze pojawisz sie w jej zyciu znowu...ale w momencie jak bedzie juz na ciebie calkowicie otwarta bo chwilowo w twoim odczuciu tak nie jest, a nie chcesz jej do niczego zmuszac. niech sobie rozpacza w samotnosci i tak dlugo jak tylko chce. jej obecne zachowanie jest w stosunku do ciebie bardzo nie fair, a ty nie jestes niczemu winien. ty chcesz ja tylko kochac ale ona chwilowo tego nie dopusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia811
Hej Wydaje mi się że jest sens o ile jesteś cierpliwy. Dziewczyna jest po rozstaniu i potrzebuje czasu, nie narzucaj się jej, jak będzie gotowa na coś więcej to napewno pierwszy się o tym dowiesz, naprawdę nic na siłę. Skoro się całujecie to znaczy że podobacie się sobe nawzajem, czyli jest tobą zainteresowana. Przeczekaj ten okres zapominania o byłym i wtedy się wszystko jakoś poukłada. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callahan
Przez ostatnie 2 tygodnie kłóciliśmy się 2 razy.. Boje się, że nie będziemy potrafili wytrzymać.. Sytuacja wygląda tak, że albo jesteśmy na jej warunkach, albo z niej rezygnuję.. Chyba pozostaje tylko czekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callahan
Czekam od 3 miesięcy i chce czekać tak długo jak będzie trzeba.. Gdy jesteśmy sami czuje jej miłość.. choć ona nie jest pewna tego uczucia.. Narazie po prostu chyba musze czekać.. wiem, że gdy już będziemy razem to wszystko się zmieni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callahan
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-4mm
Z Twojej relacji nie wynika , zeby ona byla faktycznie zainteresowana Twoja osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callahan
Fakt - pominąłem wiele szczegółów.. Ale tak jest w istocie.. Po prostu wiem, że ona potrzebuje czasu.. wiem, że też jej na mnie zależy.. Oboje chcemy o to walczyć.. Nie chcemy tego tak zostawić.. Zależy nam na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-4mm
Prawda jest corka czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×