Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dffdfffd

czy do sukienek bez ramiaczek zakladacie stanik?

Polecane posty

Gość dffdfffd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaalina_
tak, zawsze zakladam, oczywiscie taki bez ramiaczek. Chodzenie bez bielizny jest malo estetyczne, szczegolnie gdy kobieta ma spore piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffdfffd
dzieki, ktos jeszcze sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duyresewse
zakladam zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm nie lubie sukienek na ramiaczkach....ale do sukienki bez ramiączek przecież są specjalne biustonosze, albo takie bez ramiaczek albo takie na szyję bez pleców. Okropnie wyglądają według mnie wystające ramiączka nawet te przezroczyste żelowe :) Ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależzyy
jaka sukienka i ...jaki biust... ja zakładam lub nie w zależności od sukienki czyli od tego jak wycięta, jak lepiej się układa (z/bez), z jakiego materiału, gdzie się w niej wybieram etc. Cycki pozwalają mi na to, co chcę...ale uważam, że ramiączka wystające spod kiecki nie wyglądają ładnie - zwłaszcza wizytowej - dotyczy to także tych powiedzmy przezroczystych - są obciachowe! Uważam, że kobieta o zbyt obfitych piersiach powinna zakładać taką sukienkę, która ma ramiączka szersze czyli zasłaniające owe ramiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależzyy
> amnezja to "tylko Twoje zdanie" ale słuszne! "Latające" - skaczące cycki nie wyglądają estetycznie, podobnie jak przedmiotowe ramiączka, wcale nie są seksi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-4mm
zakladamy, ale taki bez ramiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×