Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zygzack

Durna się zakochała i nie wiem jak tu się jej delikatnie pozbyć

Polecane posty

Czy to jest normalne że panienka po jednorazowym seksie i to po alko zakochuje się w facecie? Czy tylko mnie takie historie spotykają. Zakochała się jak twierdzi i truję mi dupę od tygodnia. Strasznie natrętna jest do tego jeszcze jakieś szantaże stosuje, że do mojej żony przyjdzie itp. Jak się pozbyć takiej durnej baby? Dodam, że ma już - uwaga - 28 lat! A głupia jak but.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllllllllllllllllllllllk
no tożeś nie ustalił zasad przed jej bzyknięciem???To niedobrze!!!Trzeba było wpierw naświetlić pannie że to jednorazowa przygoda...itd.... A teraz poprostu olej i nie reaguj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Skop ją z glana. Psychicznie już ją skopałes to dołóż jeszcze fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to niby czemu ją skopałem psychicznie? Wręcz przeciwnie, traktowałem ją jak księżniczkę, znamy się od jakiegoś miesiąca. Ona wiedziała że mam żonę i nic z tego nie będzie. Zresztą ona ma męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllllllllllllllllllllllk
No to powiedź jej że nic z tego bo macie rodziny a to był TYLKO SEKSi zabawa!i ŻE JUŻ cI SIE ZNUDZIŁO!!!!Ja powiem Ci mam podobnie!Mam kochanka,męża a on żonę i ...mnie!I jest git!!!!Ale żadnemu z nas do głowy nie przyszło żeby sie zakochiwać...Tylko zabawa i relaks!Bardzo się lubimy i już!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, może zbyt mocnych słów użyłem że jest głupia itp., ale od dwóch dni mnie szantażuje i nie wiem jak wybrnąć z tej sytuacji. Miałbyć jednorazowy seks i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllllllllllllllllllllllk
To też ją zaszantażuj!!!Że mężowi powiesz...kurde!Nieciekawa sytuacja!Jestem kobietą,ale nie rozumiem tej Twojej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiebyło sobie bydle...
och tutuł wątka odwierciedla podłego frajera , ktorego olewają kobietki :DDDDDDDDDDDDDD debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllllllllllllllllllllllk
Oj tak mu sie tylko powiedziało...powiedzmy,że w przenośni "durna"...przeprosił przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popier zakompleksiały wrzodzie
capujjo tu pucio :))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jak zwykle będę oceniany z tego, że przecież zdradziłem. No zdradziłem, przyznaję się. A myślicie że moja żona to jest święta? No ale nie o tym jest ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orinooko
Powiedz jej, żeby dała Ci spokój, bo seks z nią był byle jaki i że z żoną Ci o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orinooko
Jeżeli ona żonie powie, to nie przyznawaj się Twierdź, że ona gada tak z zemsty, że nie chciałeś jej przelecieć, tylko wyśmiałeś. A żonę zapytaj: naprawdę uważasz, że poleciałbym na taką paskudę mając kogoś tak wspaniałego, jak Ty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×