Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolina1989

zdradzona miłość

Polecane posty

Gość karolina1989

Od ponad 1,5 roku jestem ze swoim facetem. Jest mi z nim fajnie. Ale już nie czuję tego co kiedyś. Motylków itp. nie czuję tego, że go kocham ... może to przez to, że mój facet mnie zdradził ? nie była to zdrada łóżkowa, ale jakaś tam była. 2 miesiące temu poznałam chłopaka tej dziewczyny. umówiliśmy się na piwo ... raz, drugi. on mnie pocałował ... chociaż nie wiem, czy można to nazwać pocałunkiem, bo był to raczej długi buziak. wiem to jest historia jak z mody na sukces ... ale nie chodzi o to. wybaczyłam mojemu facetowi. chociaż nie wiem co czuję, tylko, że jak się rozstaliśmy jakiś czas temu strasznie tęskniłam, płakałam, nie wiedziałam co ze sobą zrobić. a ten drugi ... codziennie ze sobą rozmawiamy i do tego ... śni mi się prawie każdej nocy, jest super facetem, chociaż wiem, że on traktuje mnie jak koleżankę, chociaż czasami wcale się tak nie zachowuje. ostatnio opowiedziałam to mojej przyjaciółce, to powiedziała mi, że skoro tak często mi się śni, to znaczy, że często o mnie myśli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminin
Nie wiem co mogę Ci poradzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1989
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×