Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miska16

Takie głupie pytanko mam

Polecane posty

Gość miska16

przepraszam jeśli głupio zapytam, ale jestem nhmhmh... nie doświadczona. Chodzi o to że chciałąbym dać przyjemność mojemu chłopakowi i go popieścić "tam" rączką. I nie wiem za bardzo jak sie za to zabrać. Jak mam go dotykać, mocno czy lekko? I takie pytanko, to skórką to mam mu poruszać tak żeby zachodziła i schodziła znowu czy penis ma być odsłonięty cały czas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazylia z pieprzem
jak zobaczysz i dotkniesz penisa to będziesz wiedziała co robić....tak jakoś człowiek ma, że to instynktownie się robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikitaaaaa
bazylia ma racje. działaj insynktownie, nie rób nic wbrew sobie. poznawaj jego ciało, obserwuj reakcje. zacznij delikatnie, np głaskaj go przez bokserki. potem weź go w dłoń przesuwaj rękę z góry na dół coraz szybciej i szybciej.. po jego reakcji będziesz dokładnie wiedziec co robic i jak robic zeby sprawic mu przyjemnosc. jesli znajdziesz na tyle odwagi za pierwszym razem, możesz delikatnie przesuwac jezyk po główce i członku.. odleci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wal to trzepanie
opieerdol mu kielbase ze smakiem po same kule a potem cum shot czyli postrzal w jape z pęta, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowo_______64
dotykaj jak Tobie wygodnie, pytaj go co jakiś czas czy mu dobrze, całuj po szyji itd. nie ma jednego patentu na wszystkich facetów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×