Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxwek

Jaki wlasny interes aby miec dochody... Miasto 110 tys.

Polecane posty

Gość xxwek

Witam... Mam 25 lat. Jestem inzynierem Informatyki. W moim miescie ciezko o prace, a w ogole wolalbym cos swojego nic dorabiac kogos... Mialbym do zainwestowania ok 20 tys zlotych +moge sie zapozyczyc jesli bedzie to cos madrego. Tylko co otworzyc? Z góry dzieki za wszystkie pomysly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edgrgh
e 20tys to troche malo... chyba ze otworzysz jakas fimr informatyczna czyli bedziesz wykonywal zlecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolisz , ze zacytuję z ksiażki , którą czytam : \"Zabierając się za jakiś rodzaj biznesu większość początkujących adeptów posiada jedynie ogólną koncepcję działania, bez dokładnego planu, a przede wszystkim bez dobrego rozpoznania rynku. Te osoby opierając się na własnym doświadczeniu oraz sposobie myślenia usiłują dostosować metody i środki działania do swoich kryteriów. Tymczasem rzeczywistość rynkowa jest nieubłagana i kieruje się własnymi prawami, zwykle nieznanymi tym osobom, które nie przeszły stosownego szkolenia, lub też nie mają dostępu do odpowiednich informacji. \" Poszukaj informacji poprzez google , widziałem , gdy sam przeglądałem ten temat , znajdziesz sporo informacji ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×