Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wioletta16

współżycie bez ich wiedzy

Polecane posty

Gość Wioletta16

Od jakiegoś czasu tzn. 3 miesiące uprawiam seks dosyć regularnie z moim chłopakiem. Oczywiście się zabezpieczam, ale mam wyrzuty sumienia, że nie powiedziałam rodzicom... Nie chciałabym być na ich miejscu ale z drugiej strony chcę żeby myśleli, że jestem ich małą córeczką a nie że już to robię i dlatego się krępuję. Ledwo powiedziałam, że mam chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazylia z pieprzem
a po co masz im o tym mówić? No chyba że masz taką potrzebę.... jeśli zdecydowałaś się o rozpoczęciu współżycia to znaczy, że do tego dojrzałaś i rozumiesz i dopuszczasz pełne konswkewncje tego: obowiązkowa antykocenpcja, ewentualna ciąża, choroba itp... jeśli tylko sobie z tym poradzisz... nie ma obowiązku by ktos o tym wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta16
Będę miała 16 we wrześniu tego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajron bez prondu
usłużnie doniosłem do kid protect, twój chłopak może w najbliższych dniach spodziewać się wizyty kogoś z Policji bądź prokuratury nie dziękuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta16
sorry ale od 15 roku można w Polsce współżyć a 15 mam skońćzone ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajron bez prondu
15 rok życia to nie do 15 urodzin, gówniaro do nauki a nie pruć dupsko z kolegą z gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajron bez prondu
a na zakończenie złożę ci serdeczne życzenia jak najrychlejszej wpadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta16
Mój chłopak jest w 2 LO ja w 3 gim. I nie pruję d****a tylko się z nim kocham i robię to z miłosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli masz dobry kontakt z rod
zicami to im to powiedz jesli nie , przemilcz tylko uwazaj na to by nie zostac mamusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghdhjdzfj
no nieźle, poczytaj sobie dziewczynko dokładnie od ilu lat mozna prawnie wspolżyć, bo mi sie wydaje ze od 16, a nie od 15!! niezla jestes jak ledwo powiedzialas rodzicom o chlopaku a tu juz seks...a mam pytanie: ile juz \"chodzicie ze soba?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta16
Jesteśmy razem już pół roku, więc raczej długo czekałam, a znamy się prawie rok, więc dopiero po 8 miesiącach znajomości to zrobiłam i 3 miesiącach bycia razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdrtjhnt
dopeiro po 3 miesiacach? :D a co tak pozno:D?f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiollaaaa
nie tlumacz sie im ile jestes itd co ich to obchodzi? jesli dobrze zyjesz ze rodzicami powiedz , ale najlepiej mamie , ojcowie zazwyczaj sa zazdrosni o corki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mella nimfa północy
Ja uważam, że to chore, że mając 16 lat myslisz o takich rzeczach... Ja się tym brzydzę a mam 18 lat... Jeżeli w ogóle to zrobię to po 35. roku życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marttusiaaaa
Szok ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jakie masz kontakty z rodzicami. Ja powiedziałam, bo wprost zapytali, więc uznałam że dopuszczają taką myś (miałam wtedy 18 lat)l. Ale jeśli masz konserwatywnych rodziców, to lepiej zachowaj tą informację dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiedziałam mamie o tym
że juz to zrobiłam. I miałam tez 16 lat. Jakos nic wielkiego sie nie stało mama zareagowała jak dla mnie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licz się
licz się z tym, że będzie szlaban i zakaz spotkań, bo rozumiem, ze oni nawet go nie znają. i nie ma się co burzyć, bo jesteś DZIECKIEM i bardzo łatwo możesz sobie zmajstrować własne dziecko a żaden rodzic tego nie chce dla tak młodej dziewczyny. w miłość nie wątpię, ale wróć tu za 2 lata. co ja mówię-wróć za rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghdhjdzfj
Mella nimfa północy ja jestem w podobnej sytuacji...a pozniej placz i zgrzytanie zebow jak jest ciaza...masakra, ja siebie nie wyobrazam w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolno od 15tu
nie róbice ludziom wody z mózgu - wolno dupczyć od 15tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowo_______64
od 16 zgodnei z prawem szybko się oddałaś, leczysz tym kompleksy, myslisz że jesteś fajna a może myślisz że to miiiiiiiłość? pół roku to niewiele. skoro on jest tyle starszy od Ciebie to nie licz na to że Cie kocha, szukał młodszej frajerki z gimnazjum która będzie myślała że jest taki męskiii i dorosłyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie prokurator?????????????????????? głupie małolaty!!!!!!!nauką się zająć a nie dooopy dawać!!!!!!!!!! nóż się w kieszeni otwiera........jak się czyta takie rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
Dajcie spokój, nie zagladajcie ludziom pod kołdrę. Ale powiem Ci ze wcześnie zaczęłaś. Ja jak w wieku 17 zaczęłam po pół rokuto potem stwierdziłam ze mogłam jeszcze potrzmać faceta. Ja nie powiedziałam rodzicom bo oni są religijnie bardzo po prostu i współżycie nie wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
Hej z kolei brzydzic sie tego w wieku 18 lat to chyba tez normalne nie jest. Nie mówie, ze tzreba stracić dziewictwo czy coś, ale hormony chyba robią swoje i ludzi w tym wieku seks raczej nie odpycha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×