Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co z nią zrobić

Mam problem z choją

Polecane posty

Gość nie wiem co z nią zrobić

Jesienią czy zimą zasadziłam ukorzenioną szczepkę i już tyle czasu nic się nie zmieniło,ani nie wypuściła nowych listków,ani,co dziwne,nie usycha.Co zrobić?Wyrzucić ją czy moze jakoś da się ją zmoblizować żeby ruszyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Szczepka składa się z ilu listków? 2. Hoje bardzo wolno rosną, cierpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co z nią zrobić
Nie wiem jaki ma zapach,ale uwielbiam pnące kwiaty. Szczepka składa się z dwóch listków.Myślę,że przez ten czas powinna wypuścić choć jeden :O Korzonki puściła w wodzie dość szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo woskownica tak ma
Czasem długo długo nic a potem nagle zaczyna rosnąć. Żeby kwitła to pędy musi mieć wzniesione. Podoba mi się odmiana z zielono kremowymi liśćmi, może ktoś ma szczepkę? Jeśli woskownica stoi na oknie, to woli wschodnie okna. Na pewno nie może mieć zbyt mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co z nią zrobić
To co,mam jeszcze poczekać,nie wyrzucać jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyrzucaj!!! ja mojąmam kilkanaście lat, ale z tego co pamiętam, to baardzo długo nie miała żadnych nowych liści, ale jak już ruszyła... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
bo woskownica tak ma-czy to na serio z tymi pędami do gory?to może dlatego moja duża hoja wcale nie kwitnie bo pędy zwisają prawie do ziemi.kwitła parę lat temu i nie pamietam jak te badyle wtedy szły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo woskownica tak ma
Na serio, moja woskownica stała na szafie, rosła z pędami w dół, kiedy przeszkadzały przy przechodzeniu obok, podwiązałam je na poziomej plecionce podpiętej do sufitu. Zakwitła niedugo tak obficie, że w mieszkaniu nie dało się wytrzymać z powodu zapachu. Drugi egzemplarz wyniosłam do pracy i tam owinęłam wokół stojaka - pałąka. Kwitnie, powtarza kwitnienie. Jednak jest uwaga - może zdarzyć się osobnik męski (serio) nawet jeśli szczepki pochodzą z tego samego egzemplarza i wtedy nie zakwitnie, choćby nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fh
chuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test test test
choje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test test test
wszystkie moje rośliny to choje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×