Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Actiregulator

WYĆWICZENIE POCHWY ?

Polecane posty

Gość Actiregulator

witam Was, może to troszę dziwny porblem ale proszę o rade jeśli będzie to możliwe z Waszej strony. No to tak, ogólnie zawsze zadowalałam się pobudzając łechtaczę. Zdarzyło się kilka prób odczuwanie przyjemności wynikającej z włożenia sobie palców, lub jakieś innej rzeczy do pochwy, ale zawsze kończyło się to ok 1 min... po prostu prawie nic tam nie odczuwam. Mam koleżnke, która mówiła, że zaczeła odczuwam przjemność z dręznia palcami w środku od momentu "wyćwiczenia". Mianowcie chodziło o to, że przez ok. 2 godz przez cały czas drażłia ściane pochwy(jak jest góra kość to właśnie tą ścianke), aż w końcu poczuła taki przyprzyłw przyjemności, że aż z krzesła spada i tak jej zostało. I własnei zastnawiam się jak to jest z Wami ? od początku odczuwałyście czy po tzw "wyćwiczeniu" sobie jej ? Podkreślam, że nie chodzi mi o puknt G z góry dziękuję za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\' że aż z krzesła spada i tak jej zostało.\'\' :D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Podkreślam, że nie chodzi mi o puknt G\" no tam niby jest punkt G :) \"że aż z krzesła spada i tak jej zostało.\" juz jej nie pozbierali? :o :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyrkowiec
...batem ją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Actiregulator, spróbuj zrobić to co twoja koleżanka. Włóż palce do pochwy i drażnij jej górną ścianę aż do skutku...choćby przez 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×