Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwiedzony przez kochanke

Żonaci Kochanki,co myslicie żonatych ktorzy mają kochanki???

Polecane posty

Gość uwiedzony przez kochanke

tylko kobiety odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ KOMITET UE.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ: http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUŻ DZIŚ JAKIE MASZ IQ, NIŻ DOWIEDZIE Ć SIĘ OD KOGOŚ INNEGO JUTRO !!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwiedzony przez kochanke
wiecie ja sam mam kochanke choc jestem żonaty,no i kocham zone ale ujze tą druga po prostu nie moge jej sie oprzec,ona jest dla mnie jak narkotyk nie moge sie od niej oderwac i chyba nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak świat światem
tacy faceci byli, są i będą szmaciarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wiele ma do rzeczy, jak się rozwiedzie to nie bedzie zdradzał. Proste. Zona ugotuje, upierze a on idzie do kochanki się zabawić. Skurwysyństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham żone ale nie mogę się oprzeć kochance... masz jakis problem ze sobą? Jak się kogoś kocha to tej osobie nie można sie oprzeć. Ty jestem przyzwyczajony do żony jak do kapci w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwiedzony przez kochanke
spotykam sie z moja kochanka trzy razy w tygodniu,i ona też jest mężatką,i chyba oboje tego bardzo pragniemy kochac sie ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADAADA ADA
Co za brednie! Maz/zona pelni inna funkcje w zyciu czlowieka, a kochanek/kochanka inna. Kazda z tych rol jest potrzeba na pewnym etapie zycia. Malzenstwa byly, sa i beda, i takze byli, sa i beda kochankowie. Wiec po co dramatyzowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADAADA ADA
Tak - zasady. I potrzeby takze. A zycie jest tylko jedno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdumiewające jest tylko to
że osoby, które same zdradzają tracą całą tolerancję dla zdrady, gdy im samym wyrosną rogi. Ladaco, jak byś się czuł z porożem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam miłego dnia. Nie widzę sensu w tej dyskusji. Każdy robi to na co ma ochotę i niech tak zostanie. Tylko uczciwych partnerów szkoda że nie wiedzą jakie szuje mają w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwiedzony przez kochanke
no własnie tylko że ja niechce brać rozwodu z żoną,naprawde ja kocham,ale też niemoge sie oprzec mojej kochance,a moja zona nawet o niej niewie że mam kochanke,bo naprawde chce miec i żone i kochanke,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwiedzony przez kochanke
tez tak myśle że wszystkiego trzeba sprubowac,moja kochanka też mi muwi czasem że nieche ze mnie rezygnowac i chce byc moja kochanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonę powinieneś na rękach nosić, ja bym takiego brudasa już nie przyjęła. Powinna Ci takie rogi strzelić że przy wchodzeniu do domu musiałbyś się schylić. Byłby remis. A Ty poczułbyś się jak na to zasłużyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no proszę żona wróciła
po koorestwie a ty to co jesteś? Szmaciarz czy piczożuj błęny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwiedzony przez kochanke
a moze zaprosic moja kochanke do trojkata zemna i moją żona/co otym myslicie,kiedys jak jeszcze bylismy para z moja żona to kiedys nawet sama zaproponowala zebys sprobowali seksu w trujkącie one dwie na mnie jednego,co myslicie o takim układzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no proszę żona wróciła
myślimy, że gdy wszystkie strony są poinformowane i wyrażają zgodę to wszystko gra. Kłamstwu, oszustwom, zdradom i chorobom przenoszonym drogą płciową mówimy zdecydowane NIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci...............
Może pogadaj z żoną i zaproponuj jej żeby też sobie kogoś przygruchała...nie będziesz miał wyrzutów sumienia jak twoją żonę też będzie ktoś ruchał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci...............
może będzie chciała na 2 baty, podobno każda kobietka o tym fantazjuje.....będzie po równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czysty egoizm tobą kieruje
próbowałeś kiedy kolwiek się zastanowić nad tym, jakbyś się czuł gdybyś pewnego dnia dowiedział się o zdradzie żony ?? może warto się nad tym zastanowić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waria
uwiedzony przez kochankę-->jesteś cholernym tchórzem, bo gdybyś nie był powiedział byś o wszystkim żonie no proszę żona wróciła-->zgadzam się z Tobą masz absolutną rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tam...
...ktoś sobie jaja robi a wy wszystko łykacie,przecież widać to po tej nędznej pisaninie z bykami...idździe sobie na inny topic bo tutaj szkoda się produkować bez sensu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×