Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyjaciółka przyjaciółki

Impreza charytatywna dla mojej przyjaciółki

Polecane posty

Gość Przyjaciółka przyjaciółki

Chciałabym zorganizować imprezę charytatywną - zbieram pieniądze na operację mojej przyjaciółki, cierpiącej na odwapnienie kości (straciła prawie wszystkie zęby, przyjmuje tylko pokarmy płynne). Jesteśmy z Warszawy. Może ktoś wie, gdzie można tu zorganizować taką imprezę i w jaki sposób? Dziewczyna sama chce wziąć w niej udział (śpiewa, robi biżuterię, ceramikę, maluje). Myślałam o krótkim koncercie, wystawieniu jej prac itp. Zbieram znajomych, którzy umieją śpiewać i grać, są chętni do wzięcia w tym udziału. Proszę, tylko nie śmiejcie się i nie kpijcie z tego pomysłu. Nie mam doświadczenia w organizowania tego typu imprez ale bardzo chcę jej pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł warty rozreklamowania i fajnie ze chcesz pomoc kolezance:-) jak chcesz to zorganizowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciółka przyjaciółki
Na razie szukam sali - jakiejś niedrogiej. Myślałam oo zwróceniu się do burmistrza naszej dzielnicy (Bemowo) z prośbą o objęcie patronatu nad całą imprezą, może się zgodzi. Moja przyjaciółka robi piękną biżuterię i pięknie maluje - wystawiłybyśmy jej prace na mini aukcji. Nasi wspólni znajomi zgodzili się zaśpiewać (ich dzieci też). Ona również śpiewa. Cały czas szukam czegoś nowego. Może macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł z Burmistrzem:-) Sama nie wiem ale poszłabym do wytworni płytowej lub tv z prosba o reklame lub patronat.napisz moze do włascicieli portalu o2 z prosba o reklame ,tak szybciej cos wskurasz..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysł podziel
na 2 części: pierwsza to - sala , informacja o koncercie itp - pomysł z burmistrzem dobry, jeżeli nie wypali, spróbuj małe ośrodki kultury , ewentualnie obecną lub byłą szkołę przyjaciółki druga to - program artystyczny. N arazie jest to twoja przyjaciółka. Weź swój kalendarzyk, i poproś o to swoich znajomych i rodzinę, zastanówcie się czy znacie kogoś, kto potrafi robić coś ciekawego, zna ciekwaych ludzi itd (może jacyś sławni absolwenci szkoły twojej przyjaciółki)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciółka przyjaciółki
Dziękuję :) Zaraz to sobie wydrukuję i zaczniemy działać :) Wiecie, ona jest tego warta. Bardzo dużo mi pomogła w życiu i chciałabym się jej zrewanżować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×