Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość egi*

Co mam zrobić?

Polecane posty

Gość egi*

Jestem z facetem od roku i On mi bardzo często mówi że mnie kocha, ja Jego też ale ostatnio coś zauważyłam dziwnego w jego zachowaniu. Otóż wcześniej mi mówił że chciałby ze mną być do końca życia i chciałby się ze mną ożenić (to jeszcze nie były oświadczyny tylko takie rozmowy), że nie może beze mnie żyć, oczywiście ja czuję to samo, ale od jakiegoś miesiąca powiedział mi że nie ma się z czym spieszyć i to mnie zaintrygowało, skąd taka nagła zmiana decyzji? Parę dni temu przypadkowo po drodze spotkaliśmy jego "eks", ale ona nas nie widziała i był bardzo zdziwiony że ją zobaczył (gdyby mi nie powiedział, też bym jej nie zobaczyła) i w dodatku jeszcze się za nią oglądał!? Dziewczyny, czy byłyście albo jesteście w takim przypadku? Co zrobiłyście? Może jestem trochę zazdrosna, ale czy on nie myśli dalej o niej? Mówi mi że mnie kocha, ale . . . doradźcie, powiedzcie co mam robić, sprawdzić go, zaufać mu, czy jak? Proszę o rady, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspomnienia mogly wrocic
jakis sentyment zapewne ma, bo w koncu byli ze soba blisko. Kto kogo rzucil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egi*
Z tamtą dziewczyną był dosyć długo bo około roku i mówił że bardzo przeżył to rozstanie, była po prostu za bardzo konfliktowa i obrażała się o byle co, tak mi mówił. Czasami też o niej wspomina ale nie widziałam w tym nic złego, dopiero teraz gdy ją zobaczył. Ona była od Niego młodsza o kilka lat i jeszcze chodziła do szkoły, teraz my oboje już pracujemy, nie wiem co myśleć o tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojbso9fbu
pewnie po cichu tęskni do tego co było rok czasu to jednak już jakieś przywiązanie ....bacznie mosisz obserwować co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egi*
Aha, kto kogo rzucił? Mówił mi że po raz kolejny śmiertelnie się na Niego obraziła i On postanowił już nie być z Nią, On traktował ten związek poważnie, Ona nie. Teraz My oboje traktujemy siebie na poważnie, dlatego więc jeszcze się za Nią ogląda? Czy ktoś z Was był już w takiej sytuacji? Może ktoś umie mi doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egi*
Tak, będę bacznie obserwowała, ale czy to wystarczy? Czy nie powinnam zacząć coś działać? Tylko oczywiście tak, żeby On się nie zorientował że coś podejrzewam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×