Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kot mnie dobija

kot mnie dobija

Polecane posty

Gość e4rgthygn
Moja koteczka w czerwcu bedzie miec roczek i jest wielka indywidualistka.Piescic ja mozna KIEDY ONA CHCE i GDZIE CHCE! Przychodiz do mnie sie przytulic kiedy ona chce.Spi ze mna mnie kiedy sama ma ochote. Nie da sie wziasc i pomizizac bo zaaz sie wydziera :O. Jak sie wierce za duzo w lozku to ona sie obraza i sie zabiera w cholere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaElena
Boże kota zamykac w łazience, ciekawe czy mu to pomaga przemyslec nadgryzione kwiaty.... hmmm Ja uzywam zwykłekłego, zbrylajacego sie, bardzo drobnego. wsypuję całe opakowanie, wtedy jak nasiura to nie przykleja sie do kuwety, silikonowy żwir sie nie sprawdził bo kota to kłuło w łapki. wiec lała mi w materac. mam pytanie poraz kolejny o żarcie, co możecie polecic z mokrej karmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje jedzą zwykłe kitkaty i whiskasy, nie wiem, czy moge polecić, czy nie... w takich puszkach jest 4% mięsa, nędza zawsze, jak robię w kuchni mięso jakieś, to dostają świeże surowe, puszki w zasadzie tak dla uzupełnienia, od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaElena
Jak mojej sie nudzi inna karma to kupuje jej whiskas supreme, zżera wtedy całaą saszetkę naraz. Ale podobno whiskasy to niezbyt zdrowe dla kota. Moja kocica niestey jest wybredna, czasem jej cos smakuje a potem nawet powąchac nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dyskontów zakupyy
mojej kocicy zamykanie w łazience pomaga jednak przemyśleć wiele spraw, bo potem już o dziwo nie szarpie mi firan, może moja kocica jest wyjątkowa... nie wiem co do karmy ja kuuje kitikety najbardziej lubi ale ze mnie prosze przykładu nie brac, ja o dziwo wychowuję mojego kota i nie pozwalam zeby cały dom był jemu podporządkowany. Przypominam że w naturze koty żyją w stadach i tam też panuje jakaś hierarchia prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna_kociara
moja kochana zuza też dzikuje ;) ale jest o niebo lepiej po sterylizacji. ma ok 3 lat także pewnie jeszcze sporo wody upłynie zanim sie wyciszy. tylko że ja wcale nie jestem pewna czy wtedy będzie tak fajnie jak zalegnie w fotelu na cały dzień ;) teraz jest słodka, wita mnie jak szalona kiedy wracam z pracy, grzebie w siatkach z ogonem brzdęc do gory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mojego kota balkon to rozrywka a nie kara:) biega po balustradzie i skrzeczy na ptaki. ale nie skacze, wie że jest wysoko. raz tylko przeskoczył na parapet w kuchni. A tak to świat sobie podziwia. Jak balkonu nie otworzę to miauczy godzinami pod drzwiami. W lato to ma 24h/dobę otwarte drzwi. Poluje tylko na muchy i inne małe latające stworzenia i to też tylko w stronę balkonu, na zewnątrz tylko się patrzy :) Ja za żwirek polecam.... trociny, u nas świetnie się sprawdzają. karmę jak pisałam tylko suchą, je whiskasa, friskies, purinę, różne. no i mięsa i ryby takie jak by jemy, tylko surowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaElena
Moja wisi z balkonu głową w dół, w dodatku mam gałęzie dzrew blisko wiec... na bank by skoczyła za gołębiem. Boje sie na balkonie jest tylko ja jak ja jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środki na odrobaczanie za 55zł??Zmień lekarza wterynarii.Środki te a ja podaje doustnie w tabletkach kosztują ok.5 zł za sztuke ja podaje jej połowke.Moja koteczka ma 9 lat i tez jest nie zła rozrabiaja a na dodatek ma towarzystwo dwóch psiaków i rozbrykanego 2,5 latka który kotka uwielbia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autorki: to co napisałas to najbardziej normalne zachowania zdrowego młodego kota :) ja nie widze w nich nic dziwnego :D Kot UWIELBIA się chować, włazić do szaf, szuflad itd - mozesz je zamykać ale nie zabronisz mu tego. ja się po prostu przzywczaiłam i kompletnie mi to nie przeszkadza :) Wchodzenia na blat, na stół, na inne meble, im wyżej tym lepiej - NORMA! kot to nie pies, nie porusza się jedynie w poziomie :D zawsze bedzie chciał się gdzies wdrapać i patrzec z góry. Na bkat kuchenny nie pozwalam (i tak wchodzi) ale wie o tym i jak ide to złazi. Po innych meblach łazi do woli, ma drapak wysoki do sufitu, na nim szaleje do woli. Takie \'dzikie\' biegi sa codziennością, jak się zestarzeje będzie Ci tego brakowało :D Mnie to nie denerwuje, nie przeszkadza, taki jest kot, taka jest jego natura i jej nie zmienisz. Kota da się wiele nauczyć i wiele rozumie ale NIGDY nie bedzie on służalczym wpatrzonym w Coiebie niewolniekiem, nigdy :D:D kot jest indywidualistą, jesli ci to nieodpowiada muisz zmienić zwierze na psa :) Kot wie ze czegoś ni emozna ale jeśli bedzie chciał to to zrobi, spojrzy na ciebie z duma i przedefiladuje środkiem blatu, po prostu :D i to nie jest złośliwośc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Farmerka przytaczała powiedzenie"pies myśli o człowieku-mój pan jest bogiem.Kot myśli-ja jestem bogiem".Biorąc kota do domu trzeba mieć świadomość,że kot i tak zrobi to co chce.W pełni zgadzam się ze słowami Brunetki.Kot taką ma naturę,i tak postawi na swoim.Jedyna rada-pokochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amito, to lecialo tak ;) Pies mysli: Moj pan zawsze mi daje przysmaki do jedzenia, glaszcze mnie, dba o mnie...chyba on pan jest Bogiem. Kot myśli: Moj pan zawsze mi daje przysmaki do jedzenia, glaszcze mnie, dba o mnie....chyba ja jestem Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaElena
moja kiciora dzis podlała nam znowu łóżko, eeeeeeeeee moj mąż wrócił po 3 tyg i chyba kotka sie od niego odzwyczaiła, on jest bardzo ekspresyjny, ze mną kicia ma spokój kazda w swoją stronę, a małżonek ciągle ja pzregania i chyba jest za głośny. Kotka od kilku dni jest płochliwa i chyba zaznaczyła swój teren... to dziwne zwierzątka baaaardzo charakterne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot mnie dobija
niewiem jakim cudem-nieszczesciem-nasz kot przekrecil w nocy jeen z kurkow gazowych na kuchence gazowej-kuzwa wlasniw wuetrzymy cale mieszkanie koszmar.smrod w calym domu.dobrze ze zyjemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"kot mnie dobija\"- nie martw sie nie jestes jedyna. Moj kot spalil mi bulki w mikrofalowce, 3 dni wietrzylam caly parter!!! Nauczyla sie wskakiwac na blat i jakims cudem wylaczyla w mikrofalowce zapore-powinna sie wylaczyc po 2 minutach, kot przestawil na 10 min...bylam w pralni,jak weszlam do kuchni, powital mnie buchajacy z mikrofali dym :/ balam sie ze ktos straz pozarna wezwie jak otworzylam drzwi wyjsciowe z kuchni to przed domem bylo bialo od dymu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kootkidwa
Koty nie są ani dziwne , ani złośliwe. Koty TAKIE własnie są i już, i dlatego właśnie mam koty (2) . Uwielbiam ich harce , podchody i "dokuczanki" ;P A przy dwóch kotach o dwóch różnych charakterkach, atrakcji mam sporo i radochy też. Szuflady- normalka, kot kombinuje aż otworzy, wyciągnie skarpetki aby zrobić sobie miejsce ( syn ma wymówkę co do bałaganu ;P ) i chowa się , zapadając w słodki sen. Szafa, ja nigdy nie moge zasunąć szafy. Bo wtedy kota odsuwa kapkę i wspina sie po półkach, opierając się plecami o drzwi . Nie mogę zostawić łakoci na blatach , bo zostaja rozszarpane wraz z opakowaniem . No, jeszcze nie opatentowały otwierania lodówki ;P Przesiadywanie na blatach? Nasze koty WIEDZĄ, że nie wolno. Dlatego najczęściej demonstracyjnie włażą tam aby zwrócić na siebie uwagę :D Ogólnie wiadomo, że kota można znaleźć wszędzie tam, gdzie kot ma chęć i możliwość wleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kotka wskakuje na firanke jak tylko slyszy odkurzacz:/ na poczatku o tym nie wiedzialam, wiedz wyobrazcie sobie moje zaskoczenia,jak przy cotygodniowych porzadkach wlaczylam odkurzacz a Fluffy wskoczyla na moje szyfonowe zaslony i sie na nich uwiesila pazurami.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaElena
pomocy!!!! mój kot nic nie je. Wybrzydza jak nigdy. Chuda jest jak wiór, ewentualnie zje whiskas supreme (wyliże sosik) Jak pobudzic jej apetyt, myślę,że jest zdrowa bo bawi się itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaElena
do góry.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokombinuj z jedzeniem
moze jakas inna karme jej daj, moze zmien sucha, moze zje mieso mielone sparzona albo got...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capoeira
co jest mojej kotce od tygodnia miałczy od 2 w nocy i tak do 7 potrafi łazić. Wskakuje na parapety i żałośnie miałczy. nie pomaga zganianie jej bo i tak za minute łazi i marudzi. to nie ruja napewno. ale zauwaqzyłam dzis,ze kotka trze pyskiem a o twarde kanty, i dzis obgryzała kaloryfer ?! ząbki juz zgubiła jakie 8 mcy temu wiec czy u ponad rocznego kotka znowu mogą to być ząbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capoeira
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam..pierdoly
a dlaczego jestes pewna ze to nie ruja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugi kot
Dla nadpobudliwego kota najlepszy będzie...drugi kot. Brzmi śmiesznie ale naprawdę zajmą się sobą a nie rozbieraniem domu na kawałki.Co do odrobaczania- nie radzę być mądrzejszym od weterynarza. Są rożne środki i działają na rożne robale: tasiemce, nicienie, glizdy, pierwotniaki. I trzeba powtarzać ponieważ środki działają tylko na formy dorosłe w przewodzie pokarmowym. Formy larwalne w kocie przeżywają i po jakimś czasie mamy powtórkę z rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop Kot
Jak masz takie problemy z tym kotem to kup koniecznie talki preparat Stop Kot do pryskania miejsc, w których nie chcesz aby kot przebywał, albo aby tam wchodził. To go może uspokoi bo preparat odstrasza właśnie od takich zabronionych dla niego miejsc. Płyn można kupić w Komforcie, może jeszcze coś tam innego Ci zaproponują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos podawał kotce podczas rujki DEPO-Promone? moja kotka dostała dzis zastrzyk, i ma 3 dzien rujki. Jak długo trzeba czekac az ruja zostanie przerwana? moj kot daje mi do wiwatu, mam juz głowę jak cała ziemia. nie moge sie doczekac kiedy przestanie wrzeszczec. dostała zastrzyk o 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
z moich obserwacji wynika, że: - karma typu whiskas i inne jest dospeedowana witaminami itp, - kot szaleje jak sie tego naje. by chodził wolniej trzeba mu dawać zwykłe jedzenie, nie paczkowe. - kot dostaje przyspieszenia bezpośrednio przed tym jak musi do kuwety ;) co jest dość zabawne, a nawet ludzkie - nigdy nie zróbcie tego błędu co ja i nie sadźcie trawki dla kota w błotku- jak to było w przepisie :D kot kłęb młodej trawki nabijał na pazur i chlustał tymi bombami po scianach zasłonach, suficie, oknie, meblach itd. :D trawka=masakra! :D -sa koty co musza wychodzić. Musza i już! i trzeba im pozwolić, nie trzymać w domu na siłę. To kwestia temperamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×