Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

ja juz sie po prostu boje panikuje jak sie za dlugo nie rusza itd juz nie chce znow byc w szpitalu albo znow lezec w lozku..:( tylko axn tvn i polsat i tak moje zycie wygladalo.. tyle sie zbieralam zeby sie zalogowac do tego forum a teraz przynajmniej mam co robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, uwierz ze tu sie nudzic nie bedziesz hehe ;)) Jak widac tempo jest szokujace, takze jak masz duzo czasu to na pewno bedziez na biezaco :) A nie martw sie jesli nie czuc ruchow przez jakis czas, moze dzidzia spi, albo jest odwrocona tak ze Tobie uniemozliwia odczuwanie tych ruchow ;) Spokojnie, nie denerwuj sie- bo to na nia tez dziala, takze glowka do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.fotosik.pl tam sie zarejestruj najlepiej i pozniej tylko link wklej do Nas i po klopociku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio nie spalam pol nocy az w koncu o 5 rano zaczelam ruszac brzuszkiem klupac delikatnie i pomyslalalm sobie ze nie zasne dopoki nie poczuje ze wszystko ok i tak sie rozbudzila moja myszka ze potem juz nie chciala dac mi spac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to niezle ;) Widzisz, nie musisz sie denerwowac, bo wszystko jest tak jak byc powinno ;) Trzeba miec bardziej optymistyczne podejscie do tego wsyztskiego i nie myslec o najgorszym, zeby dzidzia sie lepiej czula, bo jak mamie smutno to i dzidziusiowi pamietaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majow
witam laski,jestem after USG..nie moge sie otrzasnac ..pocieszcie mnie bo wylam jak bobr..😠 TO DZIEWCZYNKA,w kraju mi sie pomylili i to dwa razy...teraz na 2 d dokladnie bylo widac wagine z dziurka...jest zdrowa i prawidlowa...Wiem ze z tego powinnam sie cieszyc poprostu 22 tyg chodzilam z przeswiadczeniem ze to chlopiec..coz musze to przetrawic...pocieszcie mnie...prosze...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej nie zlosc sie bylas przekonana ze to synek ale zobaczysz jaka bedziesz zadowolona jakmsie urodzi:P ja mialam raz taki sen zanim poznalam plec ze pani doktor powiedziala ze sa jajucha i ze bedzie syn to zalamalam sie hehe a a pozniej doszlam do wnioskow ze obojetnie byle zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczko Na pewno to duzy szok dla Ciebie jest, nie rozumiem jak w kraju mogl sie tak pomylic.. faktycznie zdazaja sie pomylki.. ale zeby 2 razy.. Staraj sie nie przejmowac kochana, spojrz na to teraz z innej strony, te sukieneczki sliczne itd.. bedziesz patrzec jak rosnie Twoja Mala nastepczyni ;) A Twoja cora (bo z tego co mam nadzieje zapamietalam) bedzie szczeliwa ze bedzie miala jednak siostrzyczke ;) A moze kiedys sytuacja pozwoli i Wy zechcecie miec 3 dzieciatko i wtedy sie uda... Kochana ! Najwazniejsze ze jest zdrowiutka ! :) Trzymaj sie cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawska mama dzidzia jest przeslodka :) W ktorym tyg znalas juz plec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki, no ladna niespodzianka od rana, 4 strony do nadrobienia, uuuf spodziewajcie sie dluuugasnego posta ode mnie wieczorem, bo narazie musze troche popracowac i jak was nas nadrobie w koncu pewnie u was bedzie juz noc ;-) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczko czyli jednak dobrze zapamietalam, nie martw sie na prawde ;* Zobaczysz ze bedziesz najszczesliwsza mama na swiecie, niestety nie zawsze zycie sie uklada tak jak bysmy chcieli, ale i tak mamy wiele powodow do tego szzcescia, jak nawet samo to ze masz ta mala istotke w swoim brzuszku :) Ciekawska mamo to fajnie :) ja musze do 19 paz czekac.. wtedy dopiero 4D i moze uda sie zobaczyc co tam dzidzia ma pomiedzy nogami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grysia juz sie doczekac nie mozemy hehe ;) Pewnie sie rozpiszesz ze hoho ;) Ja dzisiaj tez bylam zszkowana tempem dziewczyn tak sie rozpisaly ze tez probowalam jakos ogarnac to wszystko ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nic ;) Zawsze to dziewczynka wyglada lepiej na niebiesko niz chlopiec na rozowo ;) Z reszta kiedys o tym juz pisalam ;] Ja jeszcze nie wiem co bedzie, ale bratowa zostawia mi po bratanku ubranka, wiec na pewno niebieskie tez sie tam znajda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczko nie wiem co napisac bo po czesci cie rozumiem ja mimo iz mam juz syna to drugie tez chce syna i jak ide na usg to tak sie boje jak mi powie ze to dziewczynka ze szok mimo iz sie kocha dzieci tak samo ale jak juz czlowiek sie nastai i przyzwyczai to ciezko pozniej cos innego do glowy sobie wbic ja tez dlatego chce syna bo mam wszystko po miom malym a tak bym musia kupowac nowe majoweczko ile lat ma twoja corcia i jak ma na imie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede- mama kochana jeśli praca Cie tak stresuje ze płaczesz, zmywaj się na zwolnienie. Ja tez jestem obowiązkowa, ale w ciąży masz jedyna szanse odpoczywać za 100 % płatnego zwolnienia. Nimi się nie przejmuj bo niestety pracownicy są tylko numerami(nie wiem czy pracujesz w dużej firmie i jak dobre masz stanowisko) kama123 masz racje ja w pierwszej ciazy zwolnienie w uk wyblagalam w 7 miesiacu ale to tylko dla tego ze przyjela mnei babka w ciazy. Teraz chodze tylko do niej i zawsze jak prosze daje mi zwolnienie, choc widze tak troszke ze juz chyba niechetnie. Zobaczymy w tym misiacu jak nie dl to bede musiala wrocic do pracy:( tak kama wlasnie dla tej pamiatki jade a nie po to zeby zobaczyc dzidzie o to drogie by bylo, ale wiesz do konca zycia ja i pozniej dzidzia bedziemy to ogladac. Synek tez ma takie ysg zrobione w 18 tyg i wtedy sie pieknie z siusiakiem wystawail. Pij mleczko z miodem, zrob sobie sok z cebuli odrazu i jak nie lubisz czosnku to kup sobie taki w occie on jets slodki. moncia jak dzidzka rytmicznie podskakuje to napewno czkawka, ja jeszce tego nie zauwazylam w tej ciazy:) ja wczoraj sie z moim tez pozarlam i teraz tak nijako...hormony... zuza anna jesli sie bardzo martwisz to wsiadaj w auto i jedz do szpitala, niech Ci zrobia USG czy cos. Uspokoisz sie. Przewrocilas sie bo zemdlalas czy jak? Santicia super ze portfel, a najwaznejsze dokumenty juz masz, a stowka?? lwprzy ryc iz nic, bo zadko kiedy jakiekolwiek pienadze oddaja... Witaniu wiesz u mnie teraz mieszkaja tesci i jak to oni co chwile mowia...babcia np mowi ze jak ona byla w ciazy to czy zygala czynie do pracy musiala chodzic, rano wstawac, po nocach gotowac i jeszce prac recznie. Chyba uwaza ze jestem za bardz leniwa. Moj mi ostatnio powiedzial ze wszyscy uwazaja ze ja leniwa jestem, a ja poprostu wiecznie zmeczona. Wiec wykozystuje moment do snu z synkiem, ale wszyscy mysla ze to len tylko... nie wiem traktuja mnie jakbym w ciazy wcale nie byla:( ze Ty masz sile na mycie okien... bede mama to ja tez w 6 miesiacu wg tego:) daga ja bym chyab krzyczala do meza zeby mnie wyciagal ,a jakbym byla sama to bym se pomyslala, ze w wannie zgine:P:P 15 minut?? ja do konca ciazy wlasciwie od 8 miesiaca do 9 codzinnie kapiele gorace robilam, podobno to rozkurcza a ja chcialam dzidzie juz miec przy sobie a mayly i tak po terminie wyszedl:) ciekawska_mama_ciez ja mysle ze te bole sie zdazaja jak dziecko nacisnie jakis nazad i sie cos zablokuje. Ja ostatnio kladlam sie spac z synkiem i polozylam sie na praym boku zeby go uspic i dziecko usiadlo mi na jelito grube, musialam malemu cos pod butelke podlozyc i gnac do kibla, bo (za przeproszeniem) w lozku bym sie ze...rala...tragedia. Pierwszy raz cos takiego mialam. Sliczne zdjecia:) MAjoweczko kurcze czyli puls nie ten, wolalabym zeby to u mnie sie pomylili... a moze tam sie pomylili?? tak sie zdaza. Nastaw sie na dziewczynke a jak bedzie chlopiec to bedziesz najszczesliwsza a ja pospalam 3 i pol godziny!!!! synek ze mna. A teraz tyle do nadrabiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczko to Twoja córcia musiała się dużo modlić:) Kochana nie wiem co ci napisać, troszkę się na pewno zawiodłaś ale przypomnij sobie ile już przeszłaś i że były momenty kiedy wszystko wychodziło tak jak chciałaś, więc mimo że nie będzie to mały łobuz to wierze że będziesz miała dwie małe boskie gwiazdy. Kochana ciesze sie, że wszystko jest oki i czekam na zdjęcia brzuszka bo na pewno jest słodki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane :) Ja też już po usg 4d i uwaga uwaga Majóweczko tak jak u ciebie, wcześniej lekarz się pomylił i będzie u mnie też dziewczynka :D :D :D Mąż zawiedziony a ja przeszczęśliwa :D Majóweczko najważniejsze, że zdrowe mamy dziewuszki ;) Ja tez trochę zaskoczona, ale widać nie ma reguły co do przewidywania płci... Tętno u mojej 140... Super to 4d świetnie wszystko widać, dzidzia różne minki strzelała, ssała kciuk, boksowała itd. Jestem pod wielkim wrażeniem. Ważne, że wszystkie pomiary ok, serduszko, mózg, kręgosłup itd. Generalnie super. Jutro może prześlę kilka zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko, ach te nasze dzieciaczki robią nam psikusy ;) Ale cieszmy się kochana, że zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zajebiście, tak sobie pomyślałam, że powoli zaczyna się dominacja kobietek:) Witaniu czekam na zdjęcia. Cieszę się ogromnie, że malutka zdrowiutka. Rewelacja dziewczyny:) Aguś jak widzisz jest szansa na kitusie i sukienusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×