Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nad

Facet smsuje z inną bo ma mnie dość, co robić?

Polecane posty

Gość Nad

Mężczyzna, którego kocham smsuje z nowo poznaną koleżanką, pisze do niej "słoneczko", ona do niego jakieś 4/5 smsów na dzień z przerwami. Gdy to odkryłam w pierwszym szoku zrobiłam dwie wielkie awantury, zachowałam się jak histeryczka i on mi powiedział, że chyba na mózg mi padło i, że on po prostu ma już dość kłótni i tego, że czego by nie zrobił i nie powiedział jest źle. Jak zaczęłam krzyczeć, że przyszłam do łóżka a on smsował to powiedział, że zamiast się dąsać trzeba było zabrać mu telefon i przytulić się. Gdy wszystko przemyślałam i przypomniałam sobie, ile razy mnie ostrzegał że jest zmęczony i żebym wreszcie zmieniła podejście to ja nie słuchałam, ciskałam się i robiłam swoje dalej. Teraz, gdy dostałam kopa na tyłek przejrzałam na oczy i nie śpię po nocach, że strachu, że ich znajomość pójdzie dalej i on odejdzie. Nie wiem, czy da mi jeszcze szansę bym mu pokazała, że potrafię się zmienić. Tamten flirt trwa i rozwija choć na razie jest tylko sms`owy. Jestem przerażona, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasz wiare
dwa te same tematy zalozylas?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makitia
kopnąć w dooopsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz wymoczku
wyrzuć mu komórkę za okno i powiedz, ze w drodze po nią niech zabierze wszystkie swoje manele, nie będzie chleba z tej mąki dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×