Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiaaawasia

nie chce ale jestem zmuszona wracacdo anglii

Polecane posty

Gość kasiaaawasia

w Pl pracy brak, jade do pracy poki co sezon na owoce sie zaczyna a pozniej zobaczymy:( jetsem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile jeszcze otworzysz takich
samych tematow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam zobaczylam
a jedziesz sama? wracasz w to samo miejsce, napisz cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam zobaczylam
do kogos wyzej, to jest cafe i mozna zakladac tyle tematow ile sie chce, jak ci cos nie pasuje to po co czytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaawasia
sama, w inne miejsce zbior owocow, dokladnie jeszcze nie wiem aha, a co do tematow...to akurat moj drugi temat o tej tematyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam zobaczylam
a myslisz ze teraz ci sie oplaca wyjechac w czasach kryzysu, przeciez tam bedzie mnostwo ludzi szukajacych pracy, chyba ze bedziesz miala juz cos nagrane tutaj z polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aAnglii
w anglii jest mnostwo pracy dla tych co chca pracowac, tutaj kryzys tyka angoli a nie polakow bo zwalniają glownie grube ryby i taki angol juz nigdzie nie pojdzie pracowac za mniejsze pieniadze. A polacy nie zarabiaja kokosow, wszedzie tyle samo, srednio 1000-1200 funtow i taka prace mozna dostac wszedzie. Takiej pracy angole nie chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Wy naprawdę w to wierzycie,że takiej pracy za 1200-1400f na miesiąc tubylcy nie chcą?Większość emigrantów pracuje za takie stawki.Pracują z Irlandczykami,Anglikami,Szkotami.Popatrzcie sami wokół siebie z kim pracujecie.Przecież nie pracujecie w firmach gdzie są sami emigranci.Owszem jest pewna grupa społeczna,która woli siedzieć na benefitach niż skalać się jakąś praca ale taką sama grupę ludzi mamy w Polsce.Wkurza mnie takie wrzucanie ludzi do jednego wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasza nauczycielka
ja pracuje za 900 funtow z prawie samymi Anglikami, nie ma ani jednego Polaka oprocz mnie, sa 2 osoby z RPA i jedna z Estonii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrófka

Bo za granicą jest bogactwo, że aż kapie a w PL koniec z końcem trudno związać. I w doopie mam patriotyzm. PL to dla mnie dziadowo i płacz! Dzicz rozbestwiona biega po ulicach próbując oszwabić rodaka. Ani widu ani słychu dobrobytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs

Praca za 900£ to upodlenie człowieka. Żaden szanujący się Anglik nie dotknie się pracy za mniej niż 2.000£. No ale Polak, Rumun czy jakieś inne barachło to owszem i to nawet chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×