Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ile placa teraz

ile teraz placa za staz na reke?

Polecane posty

Gość ile placa teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile placa teraz
i czy jest roznica miedzy stazem do 26 roku a stazem dla osoby powyzej 26 roku(dawniej nazywano to przygotowaniem zawodowym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadgdf
670 zł z groszami ... teraz tez nazywa sie to przygotowaniem zawodowym, staz jest do 25 roku zycia. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie w pup juz nie nazywa
sie tego przygotowaniem tylko stazem. sa staze do 26 roku zycia i staze powyzej 26 roku zycia np dla osob dlugotrwale bezrobotnych itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjjjjj
staże są generalnie do 25 roku życia ale po ukończeniu studiów jest możliwość do ukończenia 27 roku życia i 12 miesięcy od ukończenia szkoły... a to dlatego że studenci niełapali się po 5letnich studiach że do 25 roku życia - wiem bo sama mam 25 i ide na staż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałem 28 lat i 11 miesięcy
jak wzięli mnie na staż. Przedtem faktycznie było przygotowanie zawodowe i nie mogłem nic znaleźć, bo pracodawcy chcieli stażystę, a o czymś takim jak przygotowanie zawodowe najczęściej w ogóle nie słyszeli. Ostatnio (chyba przez kryzys) udało mi się jednak pójść na staż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 33 lata i ide na
staz :-) jak sie pytalam u mojego posrednika w pup czy moge isc na przygotowanie zawodowe to powiedziala mi ze teraz nie ma czegos takiego jak przygotowanie zaw tylko jest staz i sa podane warunki jakie trzeba speliac zeby na niego pojsc. wystarczy spelnic jden z warunkow. jesli nie jest nim wieku to moze byc fakt ze jestes bezrobotna dlugotrwale czyli powyzej roku, albo jestes samotna matka, albo masz wiecej niz 50 lat i jeszcze cos tam bylo nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxvcx
ale staz z tego co pamietam byl dla osob, ktore nie pracowaly dluzej, niz bodajze pol roku. Cos sie zmienilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz bynjmniej w moim pup
na staz moze isc kazda osoba do 25-26 roku zycia, jesli nie spelnia tego kryterium wiekowego a jest dlugotrwale bezrobotna to tez moze isc nawet jesli przed berobociem pracowala wiele lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złosci się
ale staz z tego co pamietam byl dla osob, ktore nie pracowaly dluzej, niz bodajze pol roku. Cos sie zmienilo? tak, moja kolezanka wrocila 3 tyg temu z zagranice , zarejestrowala sie pierwszy raz jako bezrobotna i juz jest na stażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×