Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paris_nie_hilton

Dlaczego nie umiem kumplowac sie z facetami?

Polecane posty

Gość paris_nie_hilton

Zawsze marzylam by miec takiego kolege z prawdziwego zdarzenia, moc o wszystkim porozmawiac itd niestety nigdy nie bylo to mozliwe gdyz albo to oni zawsze widzieli we mnie obiekt seksualny albo ja sie wycofywalam jak widzialam ze facet chce czegos wiecej poza relacja kumpelska, dlaczego to jest nie mozliwe w moim wypadku? jest tyle dziewczyn ktore sie kumpluja z facetami bez jakichkolwiek innych relacji, a u mnie to nie mozliwe. Nawet ostatnio poznalam fajnego kolege ale mowie z gory ze chce sie tylko przyjaznic a on caly czas probuje i probuje z nadzieja na wiecej, dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiem . to się tworzy samo , niektórzy dobrzy kumple to są tacy co właśnie kiedyś 'startowali' ;) z czasem jak się uświadamia gościa żę dla jego dobra nie będe z nim to ... jakoś wychodzi. Masz braci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kumpluj się z takimi co mają dziewczynę. Ale dla Ciebie wtedy to nie będzie wystarczająco fajne to będziesz podświadomie wymagała, żeby Cię adorował. Pozdrawiam dziewczyny i ich myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec i kropla
Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że nie istnieje coś takiego jak kumplowanie się z płcia przeciwną. Zawsze byo tak, że jedna ze stron była zaangażowana. Ale to wychodziło na jaw po paru dobrych latach. Albo ja byłam zadłuzona, albo ta druga osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×