Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomaranczowa prostownica

Wyslalam mu moje nagie zdjecia a on mnie szantazuje!

Polecane posty

Gość Pomaranczowa prostownica

Zrobil w jakims fotoszopie ze niby obciagam paru facetom, mam sperme na twarzy i takie inne obrzydliwe. Mowi ze mnie znajdzie i jezeli nie zaplace to pokaze mojemu mezowi! Czy cos takiego mozna zgloscic na policje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka1221
za głupote trzeba płacić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak wogole mozna
wyslac obcemu facetowi swoje nagie fotki :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowa prostownica
nie bądxcie swięte, chciałam żeby przed sexem mnie oglądnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kooorva
magdalenka a ty za 2 zł/h będziesz robić, to dopiero głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z doświadczenia: można wysłać nagie, nawet jak sie jest męzatką :D tzn, nie ja jestem mężatką :classic_cool: odpowiedz na pytanie w temacie: mozna zgłosic. To szantaż. Będziesz musiała jednakże pokazac wszelkie dowody na to co mówisz - korespondencję, zdjecia bazowe itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szantaż, i chyba jeszcze jakies przestępstwo dotyczące wizerunku, czy obrazy czci, lub jakoś podobnie. Zaraz pewnie zjawi sie Florek, odpowie ci bardziej kompetentnie - mówię powaznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemuś___
Hahahahah!!!! Dobrze ci tak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałaś zdradzić męża, zawarłaś internetową znajomość z obcym facetem, wysłałać mu swoje nagie zdjęcia, a on je przerobił i teraz cię nimi szantażuje. Cóż. Skoro wysłałaś mu te zdjęcie dobrowolnie, nie zastrzegając sobie praw autorskich (Cypyright by X), to on może robić teraz z tymi zdjęciami co mu się podoba. Osobiście nie uważam aby on kiedykolwiek mógł cię znaleźć i sugeruję zignorować jego próby szantażu. Po prostu zerwij z nim kontakt i sprawa zamknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florek, jestes zupełnie pewien, ze przeróbka zdjęc w sposób uwłaczający czci, i grozba rozpowszechnienia nie są nijak karalne? Przeciez nie na wszystko masz prawa autorskie, niekóre rzeczy daje się w tzw. dobrej wierze (tu jest to z deka dwuznaczne :classic_cool: ale tym niemniej policji to nie powinno interesowac) To czy on może ją znaleźć czy nie, zalezy od tego jakich informacji mu udzieliła, aczkolwiek dla mnie nie ma to wiekszego znaczenia w swietle mozliwosci upublicznienia w internecie "mojego" wizerunku bez "mojej" zgody. Ja bym jednak poszedł na gliny, i chociaz zapytał się o ostatnio modną "mozliwośc popełnienia przestępstwa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chce, to niech idzie na Policję. Ale moim zdaniem wybrechtają ją na posterunku i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie mogą, ale jeżeli naprawdę upubliczni "bez zgody", to wtedy juz bankowo ma gnój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on cie znajdzie
lepiej sie boj, pewnie juz wyczaił twoje konto na naszej klasie, zagada do znajomych, wyrwie adres i cie znajdzie. A na policje to nie masz co isc, policjanci cie wysmieją, popatrza sobie na twoje zdjecia i moze tez cie beda szantazowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuu nie ładnie
nie bądxcie swięte, chciałam żeby przed sexem mnie oglądnął ... No to teraz cie OGLąDNA ...wszyscy :O A dlaczego sądzisz ,ze nie jestesmy swiete ?! Z pewnoscią mało jest idiotem -mężatek wysyłających swoje nagie zdjecia facetom ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wez wstaw tutaj to zdjecie
zobaczymy czy fajna jestes i czy opłaca sie ci pomagac, oczywiscie nie za darmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfoui
lecz sie szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfss
łatwo rozpoznac ze zdjecie bylo robione w fotoszpie wiec nikt sie na to nie nabierze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmHmHmHm@@
Dobrze robi. Wez sie za nauke a nie gole adjecia chlopakom wysylasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×