Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszeczka23

tatus zwiał za granice ,co robic?

Polecane posty

Gość myszeczka23

Prosze kogos o rade,moja sieostre zostawił chłopak ,nie mieli slubu,za to maja 2 letnie dziecko.Siostra wróciłą do rodziców ale nie ma tak warunków i miejscan ie moga jej pomuc bo sami potrzebuja pomocy.A tatus pojechał do Angli ,nie kontaktuje sie z dzieckiem i z siostra kupił jej paczke pampersów i chusteczek nawilrzajacych i zero kasy.Byla w mopsie i powiedzieli jej ze nie moze wniosku złozyc bo ojciec nie przebywa w polsce,co ona ma zrobic ?czy moze liczyc na zailłek lub jakies inne pieniadze w mopsie lub gdzies indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mncvkjxbdvjkbvdkv
a do roboty isc nie moze?? przeciez dziecko ma z kim zostawic skoro u rodzicow jest no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mądrali nade mną: czytaj uważnie i rób użytek z mózgu (chyba, że go nie posiadasz). Dziewczyna napisała wyraźnie, że rodzice sami potrzebują pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameeeliaa
Wystąpić o alimenty od rodziców chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam uważam
dokładnie tak jest możliwość o wystąpienie o alimenty od rodziny chłopaka najpierw spróbuj porozmawiać spokojnie z tymi rodzicami przedstaw swą sytuację i trudności i poproś o pomoc nie tylko materialną ale może też pomogą przy dziecku..jeśli poczują się rodzinnie jeśli to nie wyjdzie to do sądu o alimenty od rodziny ojca twego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam uważam
sorry, doczytuję że to dziecko twojej siostry to twoja siostra powinna tak postąpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×