Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość smutna23

Pomocy! Co robic, jak go odzyskac? jak Go przeprosic, czy jest szansa?????

Polecane posty

Gość smutna23

Witajcie , może znajdzie sie ktos kto obiektywnie powie co o tym sadzi!Sama sobie nie radze:( Bylam z facetem 5 lat, bylo nam cudownie mielismy wspolne plany i marzenia! Myslelismy o naszym zwiazku naprawde powaznie i nawet pewne kroki w tym kierunku podjelismy. Ale jak to w zyciu bywa pojawily sie problemy. J w jais sposob stracilam do niego zaufanie( ktos zyczliwy miedzy nami mieszla) a pozniej ja zrobilam cos glupiego, oszukalam go w waznej dla niego kwestii i on mnie na klamstwie przylapal( nie chodzi o zadna zdrade). Rozstalismy sie , wiem ze glownie z mojego powodu.... Staralam sie o niego, prosilam, plakalam, blagalam a on ciagle powtarzal ze chce byc sam i ze ma wszystkiego dosyc! Nie jestesmy juz razem 1,5 miesiaca ale utrzymujemy kontakt... sam powiedzial ze tego chce. Czasami sie widujemy i za kazdym razem po naszym spotkaniu utwierdzam sie w przekonaniu ze bardzo mnie kocha( widzialam lzy , szklane oczy itd) Nie jest tak ze bawi sie, kozysta z zaycia. Jest wrecz odwrotnie sam przyznal ze nie jest mu latwo, wiem ze zamknal sie bardzo w sobie. Ostatnim razem jak sie widzielismy pytal czy mam kogos i takiie tam. Wiem ze jest o mnie bardzo zazdrosny ( to chyba znaczy ze obojetna mu nie jestem). Mialam tez dziwna sytuacje bo ta osoba co miedzy nami mieszlam to laska ktora do niego podbija i chciala nam zwiazek zepsoc! Ja sie go w prost zapytalam czy ich cos laczy bo slyszalam rozne rzeczy. Powiedzial ze nie i nie laczylo! ale nastepnego dnia dostalam od niego sms ze chce by byla jasnosc ... ze ona swiruje do niego i podbija ale on nikogo nie ma i narazie nie chce miec. Milego dnia! Odebralam to troche tak jakby bal sie ze ja odpusze( wie o tym ze jak w miedzy czasie bedzie mial kogos to ja juz nigdy nie bede potrafila z nim byc. Tak samo jest z jego strony) Wiec odebralam to troszke jak usprawiedliwienie sie i ze boi sie ze mnie straci! Powiedzcie mi prosze co takie zachowanie oznacza. Bo ja jego kolezanka nie potrafie byc, a tym bardziej wiem ze on mnie kocha! Czy on chce tylko przyjazni? Ja bym tak nie potrafial. Kiedys slyszalam ze facet nie utrzymuje kontaktu z byla tylko dla pogaduch. ze musi miec w tym interes. Sluchacie co ja mam robic, czy starac sie o niego( w koncu jakos zawinilam) czy odpuscic i dac mu czas. Czy jest szansa? On jest strasznie uparty i dumny, do bledu sie nie przyzna. Po co takie podchody robi prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×