Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość augustiner

Ranking produktów z Biedronki i Lidla

Polecane posty

Gość augustiner

Zrobiłem stronę na której można dodawać i komentować produkty z Biedronki i Lidla. Na podstawie komentarzy później jest budowany ranking. Podaję linka: http://dyskoncik.pl Jest już trochę produktów i komentarzy, ale zapraszam do dodawania, bo jak będzie więcej to strona może być całkiem pożyteczna. Starajcie się podawać markę produktu, bo wtedy od razu wiadomo o który produkt dokładnie chodzi. Osobiście przeniosłem już kilka opini z tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość augustiner
do ladaco: no właśnie, że jest :P zobacz sobie w zakładkę "Najbardziej polecane"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka lidla..............
ladaco co się odzywasz jak się nie znasz :o po drugie nie porównuj Lidla do biedronki.. bo w Lidlu jest drożej niż w normalnym markecie a produkty o niebo lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość augustiner
W lidlu jest drożej??? Hmmm raczej się nie zgodzę... a co dokładnie jest droższe? Ja kupuje jogurty, słodycze, sery i jest znacznie taniej niż innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedroneczka28
uwielbiam Biedronkę mogłabym zasypać ten link pysznymi produktami za smieszne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość augustiner
Biedroneczko28, z tym uwielbieniem dla Biedrony to byłbym ostrożny, bo czasem można naprawdę nieźle wtopić :) Ale jeśli masz już jakieś sprawdzone rzeczy, to dodawaj śmiało, bo na pewno będzie to informacja przydatna dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pijafffka
Polecam oliwki i sok pomarańczowy 2 litry chyba za 3 zł, ale jst dobry naprawde Sun costam sie nazywa. Dobry jest makaraon takie duze rurki i nie drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pijafffka
AAa i żeby było śmiesznie pampersy mają dobre w biedronce za 30 zł. wcale nie duzo gorsze od Pampersa a róznica duża cenowo. Sa zdecydowanie lepsze od Rossmanowskich. To tyle jeśli chodzi o moje zakupy w biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuppssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×