Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szklanka wody zamiast

tak to bywa z seksem bez zobowiązań

Polecane posty

Gość Szklanka wody zamiast

a więc tak..przez parę miesię byłam z facetem, dla seksu..znaczy się ogólnie bawiliśmy się - żyliśmy razem, ale taka prawda że za tym szło zero obietnic, zero zobowiązań, wyznań itd - po prostu niezły seks i świetne dopasowanie w łóżku. No ale On wyjechał, wrócił - znowu 2 tygodnie bycia razem - ekstra.... i znowu wyjazd. Wraca za 2 tygodnie, znowu na jakieś 2 miesiące, pyta czy miałam kogoś przez ostatni czas - mówię \"nie\", a On na to że miał babkę na jedną noc, ale chce mnie dalej... trochę mnie to zabolało i zdziwiło - niby chcial być szczery, bo do tej pory gramy w otwarte karty..ale dziwnie mi teraz..... mówi że po prostu go poniosło i poszedł z tatmą do łóżka dwa razy i tyle....a ze mną chce dalej, bo jest nam dobrze...to fakt ech.. wygadałam się nie wiem co robić, bo do dnia kiedy się dowiezdziałam że kogoś ma, planowałam parę tygodni dobrego seksu...no i guzik, nie wiem co robić... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby mial prawo bo nie jestescie razem,......ale coż najwyrazniej pojawilo sie jakies uczucie....co zorbić? poczekać....czas.. czas.....a moze to juz czas aby poszukac kogos na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklanka wody zamiast
nawet nie chodzi mi o pojawienie sie uczucia..ale jakieś reguły, i ich przestrzeganie. Mówi że go po prostu poniosło i tyle, że nie jesteśmy razem, a przecież nie wiedzieliśmy się 4 miesiące i po prostu to zrobił....ale chce dalej ze mną kontynuować "przygodę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histra
właśnie - przygodę, nie związek :) tamta pewnie tez była przygodą :) no ale rozumiem Cię ,też bym nie był zadowolony z takiego obrotu sprawy, no ale jak się jest "niby razem ale osobno" to na takie niespodzianki trzeba być przygotowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można zjeść ciastka i mieć ciastka... Nie można układu bez zobowiązań i być jednocześnie zazdrosną... Gdybyś Ty spotkała w międzyczasie kogoś to uważała byś że wszystko ok, natomiast jak facet spróbował to jest Ci dziwnie. A swoją drogą to mógł nie mówić- w końcu to nie twoja sprawa, nie jesteście parą, nie macie zobowiązań, to jego prywatna sprawa z kim poza Tobą uprawia seks, o ile jest to seks bezpieczny (ryzykowne zachowania seksualne partnera mogą już Ciebie dotyczyć osobiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudny topik nudnej kobity
1/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×