Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wolę koty

RATUNKU sesja...........................................

Polecane posty

nie mam siły do nauki, wszystko robię, tylko nie to, co trzeba :o żesz no kuuu żadnej motywacji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratuje sie kawa...ale w sumie nic mi to nie daje, bo i tak caly dzien na kafe siedze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, ja probuje wkuc dawki maksymalne substancji leczniczych:classic_cool: pytanie kurwa po co?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie widzę, że tu bywasz :D oo to może będziesz wiedzieć jak się skończyła jedna historia. jakaś laska opowiadała o tym jak jej 8letni chrześniak zadźgał nożem kota.. strasznie mnie to ruszyło, ale nie mogę znaleźć linku do tego tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada87.
Topic został chyba usunięty. Ja mam nadzieję, że to była tylko nędzna prowokacja :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez o tym wczoraj czytalam, ale zgubilam watek niestety. nie chce mi sie troche w to wierzyc, ale ktos musialby byc chory,zeby wymyslec taka prowokacje:P jak patrze na twoj nick, to mysle sobie,ze musialo cie to bardzo wkurzyc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no daj spokoj... aż ciężko uwierzyć, że na świecie mogłyby być takie dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada87.
Ale za to masz schizę zapewne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaczerwona
ja tam pieprze ta sesje,najwyzej bedzie kampania wrzesniowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada87.
Takie dzieci zapewne bywają. Czytałam kiedyś książkę o psychopatach i wszyscy w dziecińsatwie znęcali się nad zwierzętami (makabryczne mieli pomysły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bita śmietana w sprayu
ja też...jutro 2 egzaminy...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaczerwona
ja mam 2 egz 7.06 i 2 w lipcu.. na razie mi to zwisa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada87.
A u kogo się zaczyna w lipcu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej jest taka piosenka kaczmars
kiego o kocie Zabić kota Kota schwytaliśmy w kącie śmietnika Łeb mu wcisnąłem w mokrą grudę żwiru Dziesięcioletni mój przyjaciel Świrus Wstrzymując oddech - użył scyzoryka. Zwierzak się szarpał, krew wsiąkała w żwir, Fruwała w kłakach wystraszona sierść. Rozwarła się pod ostrzem kocia pierś W łysiny płuc i śliski kiszek wir. Wiotczał pod dłonią protest żywych sił Łomotał w sercu zachwycony lęk, Aż o żywotach kota dziewięciu przesąd pękł W cynobry nerwów i błękity żył. Takie wspomnienie nić pamięci mota. Świrus chirurgiem został, znanym w kraju I wie, gdzie życia kończy się istota; Ja piszę wiersze o śmierci Rodzaju... Wiele zawdzięcza ludzkość męce kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Łąka
U mnie w lipcu zaczyna sie SESJA akt 2 czyli ewentualne poprawki,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aAaAnnnnnnnnnn
wolę koty .... co studiujesz? ? mamy chyba podobny kierunek ... niby robie projekt.. ale co chwile patrze w tv, to zerkne na NK ..byle tylko z dala od nauki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak dalej pojdzie to u mnie się zacznie we wrześniu :D a wszechświat mi na rękę idzie, nawet gg padło, żeby miała się czas pouczyć :D żeby jeszcze kafe odłączyli.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Łąka
Dobrze ze jest wszechobecna awaria gg... jeden demotywator mniej !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aAaAnnnnnnnnnn wolę koty .... co studiujesz? ? mamy chyba podobny kierunek ... niby robie projekt.. ale co chwile patrze w tv, to zerkne na NK ..byle tylko z dala od nauki ---> wbrew pozorom nie architekturę :) to referat na teorie sztuki, studiuję kulturoznawstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona Łąka Dobrze ze jest wszechobecna awaria gg... jeden demotywator mniej !! ------> jest jeszcze skype i MNS :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aAaAnnnnnnnnnn
hehe a juz chciałam Ci pomóc :D mam sporo projektów ;] no ale niestety.... przykro mi! ja akurat budownictwo studiuję.. takiego mam lenia, ze sesje chyba tez we wrześniu zacznę:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Łąka
Wole Koty... Hm.. w sumie masz racja ale ja na szczescie nie uzywam skype a msn tylko okazyjnie// Zreszta znajdowanie sobie wymowek nie jest trudne .. jakie sa Wasze najciekawsze powody by odraczac mysli i dzialania od sesji ? Moje: -niekorzystny biometr -nie moge jeszcze sie zaczac uczyc bo nie ma rownej godziny czyli jest na przyklad 23.20 a nie 0.00 - w sumie kolejne odcinki housa czekaja.. i po angielku sobie obejrze zeby nie bylo ze sie nie edukuje... chociaz zdolnosci jezykowe szlifuje...bo jezyki sa taaaaakie wazne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh pomoc zawsze mile widziana :) ja sobie wmawiam, że jeszcze tyyyyyle czasu i ze wszystkim na pewno zdąże. a potem przychodzi termin egzaminu i siedzę po nocach, piję hektolitry kawy i obiecuję sobie, że "następna sesja będzie już zupełnie inaczej wyglądac" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×