Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość harmadyta

rozsyłam CV a prawda jest taka że handlują danymi osobowymi

Polecane posty

Gość harmadyta

niektóre firmy nie mają nawet zamiaru kogoś zatrudnić tylko udostępniają wasze dane osobowe , sprzedają i żyją z tego.Rozesłałam około 100 CV i teraz bez przerwy dzwonią do mnie telemarketerzy, nawet tych firm do których sie zgłaszałam.Przychodzą do mnie reklamy produktów, żenada normalnie, mam ich w doopie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negocjajca
popieram!!! dokładnie tak jest. ogloszenie pojawia się od 2 m-cy. Spełniam 6 z 7 "wymagań". wysyłałam już 3x cv do tej firmy. zero odzewu. za to "telemarketerzy" owszem, częeeeeesto dzwonią. zbieg okoliczności??? lecą w kulki i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ciekawe
Zastanowiło mnie to .... Ale jeśli faktycznie tak jest?? W szanującej się firmie chronią danych osobowych swoich pracowników jak oka w głowie. U mnie pewnego pięknego dnia moich danych osobowych potrzebował jakiś inny niż personalny dział. I personalny ich nie podał, chroniąc moje dane osobowe:) Wysłano meila do mnie z prośbą o ich podanie, bo personalny bez mojej zgody ich udostępnić nie może. Oczywiście je podałam, ale stwierdziłam że co jak co ale moje dane to chronią na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupia dziewka z toporkiem
" W szanującej się firmie chronią danych osobowych swoich pracowników " SWOICH !!!! a tutaj mowa o osobach aplikujących dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ciekawe
no tak swoich ale tego absolutnie nie wolno robić podpisujesz, że się zgadzasz na przetwarzanie danych, ale tylko do celów rekrutacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia88
A skąd masz takie wiadomości ? Nie zgodze sie z tym ze tak zawsze jest. Ale w sumie zawsze jeszcze wymagaja od nas tego aby umiescic klauzule o ochonie danych osobowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×