Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca00545678

Trudna sprawa dla dorosłych

Polecane posty

Gość pytająca00545678

Dzisiaj koleżanka opowiadała że stawia loda 28 letniemu a ona ma 14 jak to jest w tym wieku i co to jest wogule mnie też namawia ale ja tego nie chce prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawo karne zabrania uprawiania seksu z osobami mającymi mniej niż 15 lat. Ten 28-latek za seks z 14-latką może dostać nawet 12 lat, jeżeli złapie go Policja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca00545678
proszę o pomoc to to ja wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mogę ci pomóc ? Ona cię namawia do robienia loda, ty tego nie chcesz i nie musisz tego robić. Po prostu powiedz jej że nie chcesz tego robić i tego nie rób. Jeżeli twoja koleżanka będzie naciskać, to opowiedz o wszystkim rodzicom lub bezpośrednio Policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca00545678
ale co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej przejdź się na posterunek Policji i poinformuj że twoja koleżanka, mając 14 lat, uprawia seks z 28-latkiem. Policja się tym zajmie. Będziesz musiała podać dane osobowe koleżanki, ale źródła tych informacji (czyli ciebie) Policja twojej koleżance nie ujawni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lód" ? To potoczne określenie czynności polegającej na braniu penisa do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollol
odnosze wrażenie, że pytanie dotyczy kwestii technicznych stawiania loda xD a nie konsekwencji hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punky
Nie wiesz co to znaczy "zrobić komuś loda" ? To znaczy że nie dorosłaś do tego żeby to robić. Jeżeli jesteś ciekawa to wpisz w wyszukiwarkę "seks oralny" i poczytaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×