Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MINETAUR

wyliże ładne boberki

Polecane posty

Gość cygan2
tu nikogo od dawna niema lipa jak huj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragnionaAnka
ja uwielbiam lizanie mojej ci..ale panowie- to nie są dwa mm które katorżniczo maltretujecie językiem..i niekoniecznie tylko językiem !! Powinni wam robić po 18 -ce jakieś szkolenia półroczne w tej kwestii( zresztą dziewczynom też, jak mniemam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym taką lizał w nieskończoność. Kręci mnie zarośnięta jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gej Ambroży
A swojego siusiaka też golisz na łyso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po Bozemu jest Dozwolone Bogiem Warunek po zostaje czystosc Cila I Duszy.Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bog na to pozwala, tylko Dozwolone po Bozemu. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa kobieta nie goli, a prawdziwy facet potrafi taką zaspokoić języczkiem ! To wsio !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a witam panie,kochham was... właśnie rozchodzę się ze swoją natalią fijałkowską żałuje że nie mam fotki jej,ogólnie tępa pi.da jak ch.j choć tylko nie mój:-)byłem z nią 5 lat z hhakiem i dalej nie rozumiem że przez tyle lat nie dała mi w du.sko,nie chciała bym lizał jej porządnie i głęboko dziurę w du.sku ani pi.dy nie lubiła mieć lizanej...tylko klasyka lub na kolana i ostre ru..anie w gardło aż się cała za..yga no i mi k****a i nogi,póżniej komenda ;otwórz r.j" i spust do ry.a z połykiem...wszystko ok,od tego ku..y są ale w mojej ex zastanawia mnie do teraz że w du.ę nie , lizać którąs dziurę fe, ale nigdy nie odmówiła mi rimmingu,wytrenowałem jej język w c.uj,przeez ten czas gdy byliSmy razem czyściła mi od.yt miliony razy(3-4 dziennie)i wymyślała róże fazy by lizanie mi od.ytu było jeszczw brudniejsze he he i tak było, nie używałem wtedy sr.jtaśmy chyba że sr.łem nie w domu i jak nie mogła mnie od razu wyczyścić jęzorem,ale gdy byliśmy razem i zachciałó mi się sr.ć to ona szła do kibla ze mną bo pilnowała bym się nawet lekko nie podtarł czy gorzej -nie wymył du.y!siadałem na tronie ona klękała przede mną ja sr.łem ,gadaliśmy se,śmialiśmy z tego co zaraz będzie,parę razy poprosiła bym wstał z kibla,ona wsadzała łeb do środka i wąchała moje gó.no ,zachwycała się mocniej im bardziej je..ało,ja wypinałem jej du.ę i ona dokładnie czyściła mi dzi.rę,wylizywała mi resztki brązu z odb.tu i jadła nic nie wyplówała,potem do sypialni i lizała mnie dłluuggggoo i prosiła bym pierdział jej w r.j,a ja chętnie waliłem jej smrody raz za razem, za każdedo mi dziękowała nawet jeśli ją rwało do rzy.ania,uwielbiałem te gierki wstępne, teraz mam pytanie ogólnie do pań tylko chcę prawdziwych szczerych odpowiedzi-wszystkie a przynajmniej część z was lubi takie brudne sprośne klimaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o***tus ..masz po prostu nas...ane w banię..i to tyle i aż tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boberki to najcudowniejsze co może być na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majpierw dalabym aby mi dobrze wygolil wymasowal do pochwy go wsadzil w******* w nia sie spuscil wuwczas dan mu aby wylizal u mnie boberko dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2018
Mineta to coś wspaniałego,pod warunkiem że partnerka też to lubi. wylizywanie wszystkich zakamarków soczystej p**deczki, lizanie i ssanie łechtaczki, pieszczenie warg sromowych ustami i językiem,połykanie obficie płynących soczków to czysta rozkosz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2018
Dodam że nie ma żadnego znaczenia czy p**deczka jest owłosiona czy nie. Ważne by była czyściutka i pachnąca. Nie liżę włosów tylko podnieconą,rozchyloną i pełną soku cipkę. Cudownie jest rozchylić ją jeszcze bardziej i wsunąć język głęboko i wylizywać i spijać soki. Wspaniałe uczucie i boski smak. Tak smakuje p**deczka mojej kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile zapłacisz za wylizanie mojej cipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×