Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no frost

Do posiadaczy lodówek typu no frost.

Polecane posty

Gość LG MOWIE NIE
samsung,samsung a nie jak na forum jakis sprzedawca pod paroma nickami probuje wciskac lg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie Gorenje od x czasu i jestem mega zadowolona! NoFrost jest świetny, a mrożę dużo :) Moją mamę również namówiłam na gorenje i opinię ma podobną, a nawet dostałyśmy blender do robienia smoothie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1996
Czy was ludzie popierdo..... ??? Lodowka no frost ,,osusza warzywa i owoce ''???mojj panie przeciez w tej lodowce jest wygoda... Salata lodowa w zwyklej lodowce po tygodniu była do wywalenia a teraz mam cały miesiac i nic sie znią nie dzieje , tak samo z innymi warzywami dzieki odpowiedniej komorze na warzywa. Tak samo jest z wedlinami kielbasami.... A w dodatku trzeba patrzeć co się kupuje ja akurat mam A+++ wiec nie ciągnie dużo pradu i nie była droga. trzeba nie miec swojego rozumu żeby czytać takie bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam lodówkę z opcją no frost - uważam że to świetny wynalazek, takich lodówek z takim trybem od różnych firm znajdziesz dużo na media expert więc można wybrać jaką się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepo
Dnia 11.09.2018 o 10:47, Gość gość napisał:

Ja mam lodówkę z opcją no frost - uważam że to świetny wynalazek, takich lodówek z takim trybem od różnych firm znajdziesz dużo na media expert więc można wybrać jaką się chce

No I tam promki często;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makis
Dnia 24.02.2019 o 14:48, Gość pepo napisał:

No I tam promki często;)

A teraz cos jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×