Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daruma

czy poezja zawiera sie w literaturze, czy to odrebna dziedzina?

Polecane posty

chciałabym nie popełnic bledy w cv wpisujac \'\'literatura,poezja i językoznawstwo\" w rubryce zainteresowania. wpisac i to i to czy tylko literatura??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jania wzór do nasladowania
Tak, poezja, proza i dramat razem stanowią literaturę :) Napisz np. literatura, a w szczególności poezja :) Albo: językoznawstwo, poezja i powieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajj to jeszcze niech ktos madry mnie przekona ;):PP jakos mi za duzo tego w jednym myslniku ''literatura, poezja i jezykoznawstwo'' hm... ale jak mus to mus ^^ chciałabym to podrkeslic bo uwazam takie zainteresowania za 'atut' w dzisiejszych 'ciezkich'czasach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jania wzor do nasladowania;p dziekuje bardzo;p napisze 'literatura i jezykoznawstwo'' tak tak :PP a myslicie ze popełnie faux pas w cv jesli wpisze w zainteresowaniach ''muzeum(nazwa)" (czyli wpisze np.Muzeum Wsi Radomskiej albo Muzeum Lalek)czy cos takiego :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jania wzór do nasladowania
Myślę, że to o muzeum trzeba bardziej sprecyzować, bo nie wiadomo, o co chodzi :O Np. lubię bywać w Muzeum Wsi :) Powodzenia w szukaniu pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chodzi o to ze ja o tym muzeum wiem wszsytko :P znam historie kazdego zabytku w tym muzeum:P moglabym byc tam przewodnikiem^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak moge zaznaczyc w wyksztalceniu ze ukonczylam liceumz czerwonym paskiem? wpisac obok nazwy szkoly i profliu:'swiadectwo ukonczenia liceum z "czerwonym paskiem" ?? to nie brzmi zbyt kolokwialnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×