Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stazystka

yyy o co kaman?? staz...

Polecane posty

Gość stazystka

cy bedac na stazu moge podpisywac dokumenty ktore wchodza do firmy i z niej wychodza?? podpisuje bo tak kaza ale chyba nie bardzo moge? ktos sie orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli to nalezy do Twoich obowiazkow to tak... jakis program stazu musisz miec i ustalone obowiazki na umowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stazystka
nie mam zbytnio takich obowiazkow:O zreszta nie wiem jakie mam, nic mi nie dawali aktualnie mam samodzielne stanowisko choc chyba tez nie powinnam miec?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stazystka
nikt wiecej sie nie orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkaaaa23
Dziewczyno o co ci chodzi ? Ciesz się że dają tobie normalne obowiązki, bo dzięki temu może cię zatrudnią. Ciesz się że nie musisz pani Jadzi z kadr latać do sklepu, albo robić innych durnot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stazystka
nie o to mi chodzi, tam nigdy nie musialam biegac do sklepu, i juz wiem ze mnie nie zatrudnia i pytalam kogos kto sie na tym zna a nie komu sie wydaje i bedzie pisal jakies bzdety, za takie odpowiedzi dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siakasia
skoro chcesz odpowiedź kogoś kto się na tym zna to powinnaś zadzwonić do pup i się zapytać. Pracownicy tej instytucji raczej nie siedzą na tym forum. Ja będą na stażu nie mogłam nic podpisywać ale mam znajomą która na stażu pełniła obowiązki sekretarki więc musiała podpisywać np. odbiór poczty itp. A jaka to firma i jakie stanowisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×