Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mmonnikka

Ślub w ciązy

Polecane posty

Ślub i sukienkę miałam już od początku roku wybrane i zaplanowane ale właśnie się dowiedziałam że będę mieć dzidziusia. Ogromnie się cieszę bo chciałam wychodzić za mąż i mieć dzidzie w drodze. Tylko że nie wiem jaką suknie teraz wybrać bo moja wymarzona jest wersji rybki a w tej sytuacji nie mogę się na nią zdecydować. Będę pod koniec 5 miesiąca ciąży więc brzuszek będzie w jakimś stopniu widoczny. Może doradzicie jaki model byłby dobry aby zamaskować brzuch. Nie chce aż tak się nim chwalić. Sukienki odcinane pod biustem i marszczone są uniwersalne w takiej sytuacji ale może macie doświadczenie z innymi modelami sukienek. Albo może pamiętacie ile Wam w pasie przybyło w 5 miesiącu w ciąży. Dodam że to pierwsze moje dziecko a ja jestem drobnej budowy i niewysoka. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa..
Witam:) Widze, ze jestesmy w podobnej sytuacji. Ja biore slub za 8 tyg, a jestem juz w 14 tyg. i to z bliźniakami:) brzch zaczął rosnąć od tyg. i jest lekko zaokraglony. wybralam sobie taką sukienkę: http://www.we-dwoje.pl/suknie;slubne;z;salonu;mot;a;mot,artykul,11865.html?foto_id=36 chyba ten fason jest najbezpieczniejszy. a swoją drogą to też marzylam o rybce. gratuluje dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj fajnie Wam
jejku dziewczyny ale Wam fajnie :) mi podobaja sie sukienki w stylu empire czy jakos tak :P takie ktore wygladaja na ciazowe :) :) sa piekne i podkreslaja brzuszek :) :) sa cudne :) Moj przyjaciel fotograf, uwielbia robic zdjecia pannom mlodym z brzuszkiem...bo mozna fajnie powymyslac :) np. jak pan mlody przystawia ucho do brzuszka i takie tam :) gratulacje i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za gratulację i miłe słowa. Na razie jakoś nie mogę się z tego wszystkiego otrząsnąć. Wizja dużego brzucha mnie przeraża. Wczoraj byłam u gina pocieszył mnie że w mojej budowie brzucha dużego nie widzi ale będzie. Też były dwie dziewczyny w ciąży. Jedna w 11 tygodniu miala większy brzuch niz druga w 22 tygodniu. Ale też ciąża z drugim dzieckiem więc to też inaczej. Na razie szukam sukienki która by choć troche wysmuklała. jaa.. Gratuluję bliźniaków. Rodzinka powiększy od razu nie o 2 osoby tylko o 3. Życzę powiedzenia. :) Trzymaj się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnica....
Wszystko jest indywidualną sprawa. Moja znajoma prała ślub w 5 miesiącu, miała suknię rybkę i nic nie było widać (tzn osoby, z którymi była na co dzień pewnie widziały róznicę, ale ja nie). A na zamaskowanie brzucha dobre są wszelkie suknie z ukośnymi zakładkami na brzuchu. A te wszystkie odcinane pod biustem, w stylu empire to moim zdaniem właśnie podkreślą brzuszek, jeśli będą niedopasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz u mnei brzuszek wyszedł wlasnei 5-6 miesiąc, a dzinsy nosilam do 7 miesiąca:) natiomiast moja kolezanka brzuszek juz miala pod koniec 4 miesiąca :P takz e to jest sprawa bardzo indywidualna http://www.plotek.pl/plotek/1,79592,6625543.html niewiem bo sie nie znam ale chyba ta byla by fajna suknia bo by troche ten brzuszek zamaskowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corpsbride
Gratuluję dzidiusia :) Ja brałam ślub również pod koniec 5 miesiąca. I wcześniej również miałam zakupioną suknię ślubną typu księżniczkę w rozm. 34 , ale musiałam niestety kupić nową. W moim wypadku w 100 % sprawdziła się suknia ATELIER DIAGONAL 820. Goście nawet nie wiedzieli, że jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore slub na poczatku 18tc. Teraz jestem w 13tc i jeszcze nic a nic nie widac. Mam nadzieje ze za 5 tygodni ten stan sie bardzo nie zmieni. Sukienke mam dopasowana w talii, cala z koronki, a na przodzie zazyczylam sobie ukosne marszczenia. Nawet gdybm w ciazy nie byla to tez by te marszczenia byly bo ladnie wygladaja, szczegolnie ze suknie mam bez zadnych ozdob. Poza tym nawet jak sie nie jest w ciazy to po jedzeniu czasami brzuch lekko sie uwypukla a te marszczenia ladnie to maskuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okularnica.... też myślę o ukośnych ale nie zakładkach tylko marszczeniach olivvia widziałam też tą sukienkę ale ona jest odcinana optycznie na 3 części więc nie dla mnie bo jestem niska i dla lepiej jak będzie w całości albo na 2 części odcinana corpsbride ta sukienka poprzez tą szarfę wyszczupla talie i odciąga wzrok od krągłości ale boję się że tak prosta może brzuszek w niej widać. Jak byś mogła to prześlij mi fotkę ma maila jak wyglądałam z brzuszkiem w tej sukience. Byłabym wdzięczna. Mój mail: mmonnikka80@o2.pl la mariposa widzę że będziesz mieć taka sukienkę o której myślę. Masz adres stronki tego modelu czy może sama ją zaprojektowałaś. Jakbyś mogła to prześlij fotkę tej sukienki (adres mailowy powyżej) bądź adres stronki modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa niestety
albo Eger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa niestety
Myślę że jest szansa, żeby maskował; musisz przymierzyc i poradzić się babeczek w salonie. Byłam na kilku ciążowych weselach i zawsze swietnie sprawdzały sie zakładki na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nigdzie nie moge znalezc mojej sukni na sieci. Nawet w salonie w katalogu jej nie bylo. Łatwo ja opisac: bez ramiaczek, ecru, prawie cala (nie liczac ok 10 cm na dole) w koronce, lekko zlotawej. Oryginal nie mial zakladek ale ja chcialam. Wyzej napisalam ze marszczenia, ale to maja byc zakladki, takie ukosne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsadbkauf
Witam. Z narzeczonym mieliśmy ślub zaplanowany na 17 października, a tu 24 kwietnia okazało się, że jestem w ciąży. Zastanawialiśmy się czy pozostać przy ustalonej dacie czy zmieniać, ale gdy okazało się, że jakimś cudem i sala, zespół, kamerzysta i fotograf akurat mają wolny ten sam termin :) to przełożyliśmy na 11 lipica. Sukienkę miałam już wybraną (rybka) i taka pozostała...w dniu ślubu będę w 15-16 tygodniu. Na razie jest koniec 10 tygodnia i nic nie widać, ale mam bliźniaki :), więc różnie może być. Na szczęście sukienkę będzie można troszkę zmienić :) Jestem ogromnie szczęśliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja też byłam w identycznej sytuacji jak Ty:) Ślub zaplanowany na maja, wszystko pozałatwiane, a tu na początku roku okazuje sie, że ktoś jeszcze chce nam towarzyszyc w tym dniu - okazało się, ze jestem w ciąży:) Wszystko trzeba było przestawić o miesiąc wstecz. na ślubie byłam w 5 miesiacu ciązy. W mojej sukni w ogóle tego widać nie było - na poprawinach jak juz była inna sukienka owszem, ale moja sukienka pięknie tę ciążę maskowała. Teraz mam ją na sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sodoma
do autorki: a co bedzie jezeli twoja ciaza za miesiac okaze sie zagrozona i bedziesz zmuszona lezec? co z weselem i slubem? trzeba bylo czekac do slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co maskowac
ale po co za wszelką cene chcecie maskować slubne brzuszki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie ,tez okazało sie że jestem w ciazy i znalazłam salę na 12 września czyli za 2 miesiące ,powiedzcie mi czy w kosciele dam rady to szybko załatwic ,nie mamy kursu chcemy go jakos załatwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak wszyscy beda gadac ze
panna młoda z bruzche, ale przeciez was to nie obchodzi wcale, haha, tylko chcecie maskowac te brzuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam slub w 19tc. Wszystko planowane na 2 lata wcześniej wiec nie bylo mowy tego przekladac. Brzuszek zaczal mi rosnac (widocznie dla innych) dopiero po 21 tc wiec do slubu poszlam w sukience, ktora zamowilam jeszcze przed zajsciem w ciazy. Byla wiazana wiec mozna bylo poluzowac. Cala noc wytanczylam w sukni slubnej oczywiscie bez alkoholu. wszyscy pytali, gdzie jest dzidzius, bo powiadomieni o mojej ciazy spodziewali sie innego widoku. Ja olsniewalam w wymarzonej sukni bez zmiany w fihurze. Teraz juz tylko czekamy na synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×