Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KobietaM

Zaręczyny!!! Problem

Polecane posty

Gość KobietaM

Witacie, Nazywam się Monika. I mam pewien problem, A mianowicie jestem już z moim narzeczonym jakieś 4 lata, od 2 lat bawimy się analnie. On lubi jak mu \"gmeram\" Reka w odbycie itp. Ale nie o to chodzi.... Ostatnio jak się tak bawiłam znalazłam w środku pierścionek, (Wyglądał bardziej na męski,trochę tak jakby \"używany\") a on ze to zaręczynowy, i ze chce za mnie wyjść..I mnie bardzo kocha.... (coś w ten deseń) Mieliście kiedyś podobne przeżycia..? I co mam zrobić..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee taaaaam
pogrzeb glebiej moze cos jeszcze znajdziesz na koncu powinien byc musk ale nie obiecuje ze bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamKPD
"musk"--- Miało być chyba mozg ;> A dla KobietyM.. Na szczęście takie coś mi sie nigdy nie przydarzyło.. wiec nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietaM
dzisiaj wsadzilam cala reke i .......nie uwierzycie.....wyciagnelam jego kolege! To jego byl pierscionek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietaM
Chyba to jednak byl prezent dla mnie. Ja tez czasem wkladam sobie do odbytu rozne prezenciki dla mojego lubego, nic nie sprawia mi takiej przyjemnosci jak jego radosc z obesranego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llubbiąca ciałko
ten topic juz kiedys był :o 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi0911
Ten temat byl w 08.07.2008 roku, napisala go Kasiulek19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietaM
Pogrzebałam dalej, po pewnym czasie dogłębnego szukania w odbycie mojego lubego znalazłam owczarka niemieckiego oraz 4 żołnierzy jednostki pancernej.Okazało się, że od dawna szukają czołgu o wdzięcznej nazwie "Rudy 102".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×