Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość e4rgthygn

Czy waszej kotce w czasie ciazy wydobywalo sie cos z drog rodnych ,jakas kremowa

Polecane posty

Gość e4rgthygn

..gesta wydzielina ?? :O Matko boje sie ze cos jej jest! Miala ruje,uganiala sie z kocurami..potem jej przeszlo... i prawie po blisko 2 misiacach ma wikszy brzuch ale moze nie wskazyac na ciaze ale na ROPOMACICZE!!! i sie cholernie boje ze cos jej jest!! Chodzi o ta wydzieline czy tak ma byc?!!w czasie kociej ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniecznie idż do weta
to objaw ropomacicza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aghtrgh
wybacz ale jakoś nie mogę uwierzyć, że zależy Ci na kocie. Wypuszczasz niekastrowaną (a szczepioną chociaż?) kocicę a teraz, zamiast pędzić do lekarza to pytasz tu na forum. Daj znać, czy przeżyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e4rgthygn
zalezy mi na kotce!! ocham potwora!! nie szczepilam jej jeszcze a ma 11 miesiecy. Mieszkam za granica i cezko mi z jezykiem idzie. Jutro jestem imowiona do veta i sie dowiem czy spodziewa sie ktokow czy to cos innego :O.Oby sie okazalo ze ja jestem panikara :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e4rgthygn
dla ciekawych BYLAM U WETA! KOTKA JEST ZDROWA!! SPODZIEWA SIE KOTKOW ZA 2 TYGODNIE! :) kamien z serca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojojjjjjjj
super pozdrawiam :) i życze ślicznych kociaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjcUG
kotk aplami, ma 11 miesiecy, nie jest szczepiona a wet mówi, że wszystko ok? Czy Ty jestes w Mongoli albo innym ...dalekim kraju? Napisz, czy przeżyła. W koncu to tak, jakby 12 letnia dziewczynka była w patologicznej ciaży, bez pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×