Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malinkowa Anielica

Imię Malina ???

Polecane posty

MI SI EPODOBA :) KOLEZANKA EMI W PRZEDSZKOLU TAK MA NA IMIE A ZE SLODKA DZIEWUSZKA TO MI SIE MILO KOJARZY :) MI SIE PODOBA KALINA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkowa Anielica
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkowa Anielica
Co sądzicie o tym słodkim imieniu Malinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Jagody
Ja mam córcię- Jagodę. Imię to bardzo fajnie przyjęło się w naszym otoczeniu. Wyróżnia się od tych wszystkich Zuz, Nicol, itp. W przedszkolu wszyscy wiedzą kto to Jagoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stka
Ja tez chcialam Maline ale maz mial opor i mamy Milenę ;) Mam nadzieje ze bedzie jej sie podobac jak podrosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkowa Anielica
;) no ja mam nadzieję że mój mąż zgodzi się na to imię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce dac MAlinka
i jak dalas tak na imie coreczce??? Ja tez sie nad tym zastanawiam, moj maz baaardzo chce!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtrew
a chłopcu Grzyb Oo jak pięknie:-DTy stary grzybie,grzybku pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty grzybie
ty masz tak na pewno na imie albo co gorszego Malinka jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze kuźwa TRUSKAWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozeeeeeeeeeeee
ty jestes tepa!!!!!!!!!!!!!!!! jak sie pyta o maline to albo odpowiedz albo idz spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggggggggggggggg
no jak wreszcie z tym imieniem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...malinowa....
Autorko ja sama mam na imię Malina i bardzo sobie to imię chwalę :)-mama była zakochana w Iwaszkiewiczu i nazwała mnie tak po bohaterce "Brzeziny" tego autora. Rodzice są ludźmi ,którzy wiedzą czego chcą,więc nie przejmowali się opinią babek/ciotek czy innych osób ,które na ten temat miały mało do powiedzenia( też mówili"nazwijcie ją lepiej Malwina , a zwracajcie się do niej Malina" i cieszę się ,że moi rodzice mieli własne zdanie na ten temat i odrobinkę odwagi, by wyjść poza schemat). Czy miałam jakieś problemy z tego powodu? Żadne-dziś jestem szczęśliwą 20-letnią kobietą i nie zamieniłabym mojego imienia na żadne inne. Oczywiście zdaję sobie sprawę ,że nie każdemu się moje imię podoba,ale chyba najważniejsze,żebym to ja je lubiła.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce dac MAlinka
dzieki kochana :) ja sie bardziej waham to maz sie zakochal w tym imieniu i nie chce slyszec o zadnym innym :) zostalo nam kilka dobrych dni do porodu mam nadzieje ze przez ten czas sie przyzwyczaje do Malinki kocham ja z calego serca i wiem ze juz jest slodka :-P a ciekawe czy autorka dala tak na imie juz wczoraj pytalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...malinowa....
Aha jeszcze do obaw dotyczących wyśmiewania się przez inne dzieci- nie stanowiło to problemu, wręcz przeciwnie- wyróżniało mnie to w sposób pozytywny i do dziś tak jest :). Nie patrz na innych- ustępowanie całe życie ,by zadowolić ogoł wbrew sobie nie jest fajne. Powiem ci na pewno kochana -nie skrzywdzisz dziecka tym imieniem -możesz oprzeć się na moim przykładzie :).Pozdrawiam Ciebie i twoją małą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce dac MAlinka
dzieki wielkie strasznie mnie podbudowalas a wiec bedzie Malinka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie nie podoba. Zdecydowanie bardziej podoba mi sie Malwina, Kalina, Jagoda albo Róża (Różyczka baaaaardzo mi się podoba) Ale to rzecz gustu i jeśli Tobie, autorko, się podoba to tak nazwij córcie. Co do wymyslania przezwiska to dziecieca wyobraźnia nie zna granic wiec mozna rózwnie dobrze wymyslec jakies przezwisko od imienia Anna albo Katarzyna jak od Malina :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to rodzic wybiera imię do swojego dziecka jak ci sie takie podoba to tak nazwij.Kązdy ma inny gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka ajna dziewczynkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcbcvbvcbc
sąsiadka ma dwie córeczki starsza Jagoda młodsza Malinka i bardzo ładne imionka na początku myślałam że ma własnie Malwinka bo nie wiedziałam że takie jimie istnieje jak Malinka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...malinowa....
Jestem bardzo wdzięczna moim rodzicom "idiotom",jak to tak pięknie ujęłaś za taaaakie skrzywdzenie mnie-pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce dac MAlinka
ja tez tak mysle ze nigdy nie dogodzisz wszystkim sama musze sie jeszcze przekonac do konca moj maz nie bylo dnia zeby sie upewnial ze tak wlasnie bedzie miala na imie nasz coreczka wazne jest jaka ona bedzie a ze imie slodkie??? :-P :-P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina ach malina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truska tez oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhffhddfhfhdjfhjdf
Pani w szkole pyta się Jagody: - A jak się własciwie nazywa twoja matka? - Kalina... - O jezu, to co wy tam w domu cały las macie? A ojciec co? Świerk? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka:)
Ja rowniez mam na imie Malina,i jestem wdzieczna moim rodzicom ze wlasnie tak mnie nazwali:)nigdy przenigdy nie mialam z nim problemow,zawsze ludziom kojarzylo sie dobrze i mam przeczucie ze przynioslo mi to imie wiele szczescia:)) jak dla mnie najpiekniejsze imie dla dziedwczynki na swiecie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×