Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malinkowa Anielica

Imię Malina ???

Polecane posty

Gość mama małej MALINKi m
my mamy corcie MALINKe takie nam sie podobalo i dalismy imieniny sa 24.08 jak ci sie podoba to daj twoja sprawa i nie przejmuj sie ludzmi a co do krów malin na wsi to ludzie tak daja bo nc innego do głów im nie wpada przecieź psy maja imiona ludzkie nie raz pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PippaM.m.
Tylko śluby i bachory? Są jeszcze ludzie, którzy w życiu chcą uchodzić za coś więcej niż tylko bydło rozpłodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliśka
Malinka- świetne imię- tak moja córcia wychodzi na świat za 2 dni i będzie Malinka! Dajcie spokój kobiety, nie słuchajcie ludzi! To piękne starosłowiańskie imię i rzadko kto z odpowiednim IQ wie, że takie istnieje. A o krzywdzie nie ma mowy! Nie słuchajcie cioc dobra rada, bo to żałosne jest i tyle! Rodzice nieprzeciętni to i córka też a imię to podstawa nieprzeciętności w XXI w. A nie jakaś Kasia, Asia, Basia, Zuzia, Ania, Laura, Lenka - moda to najgorsze co można brac pod uwagę myśląc o imieniu ponadczasowym! Malina takim imieniem jest bezdyskusyjnie!A ludzie to ślepe klacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha.........
Malina to staroslowianskie imie? :D:D:D:D:D Ales wymyslila kobieto :D Cytat "Malina imię żeńskie, które prawdopodobnie jest zdrobnieniem imienia Magdalena, powstałym na gruncie kilku języków wschodniosłowiańskich bądź w Skandynawii. Imię otrzymało negatywną opinię Rady Języka Polskiego." Imie jak imie, ani mnie ziebi ani grzeje ale nie dorabiaj jakiejs teorii o staroslowianszczyznie bo jestes smieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balia-emalia
Jakoś wydaje mi się, że dziwnie jest się zwracać do dorosłej kobiety Pani Malino...albo co gorsza Pani Malinko...Dla dziecka, dziewczyny może i fajne imię, ale przecież kiedyś dorośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikhael
hahahahahaha...>>> na Wiki każdy potrafi wejść:) A Malina to FAJNE IMIĘ I KONIEC. Oryginalne, ale nie przesadzone.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się nie podoba, nei chciałabym mieć tak na imię może i mówi się dziewczyna jak malina, ale są też malinki które można komuś zrobić... jeśli już to wybrałabym kalinę - Kalinka podobnie i ładniej wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wyobraź sobie jak się będzie czuła córka jak dorośnie. Miałam koleżankę która nazywała się KORA WEŁNA!!! Nie zdajesz sobie sprawy jak się wstydziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się bardzo
nie podoba i nigdy w zyciu nie chciałabym tak mieć na imię. Co do nieprzeciętności, jak to jedna spłodziła w swym durnym poście, to Malina jest chyba mniej nieprzeciętna niz Kasia w obecnych czasach. " Rodzice nieprzeciętni to i córka też a imię to podstawa nieprzeciętności w XXI w" Skąd się biora takie durne osoby? No, ale jak dla kogos podstawa nieprzeciętności jest imię, to trudno spodziewać się po nim inteligencji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carotka
A ja uważam ze imie Malinka jest przesłodkie, mam córeczkę Malinkę, i nie dosc ze uwielbia swoje imie to zawsze je podkresla i zawsze powtarza ze jej ulubione owoce to malinki:D druga corcia to Kalinka:D tak wiec mam swoj slodki owocowy raj!:P i nie przypominam sobie zeby ktokolwiek mial problem z tymi imionami:))) byc moze kiedys bedzie Jagodka:P hehe taki zarcik - imie Jagoda brzmi da mnie zbyt twardo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaswoimzachowaniem
Malina Kiełbasa- W sam raz na obiad, Jagoda Marchewa w sam raz na deser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaswoimzachowaniem
Kalinka jest ochydne :O:O:O tak urbańska swoje dziecko nazwała-nawet było w necie skrytykowane :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie.....
Masakra, ale to Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaAgnieszka
carotka jestem zachwycona imionami Twoich coreczek! Malina i Kalina brzmia niesamowicie pieknie! I faktycznie Jagoda ma juz twarde brzmienie , choc tez jest ladnym imieniem. I rozumiem ze nie wszystkim podobaja sie te same imiona, to osobiscie zdecydowanie wole indywidualna Maline niz siedem Julek, Oliwii, Natalek, Szymonkow, Kacperkow i Maciusiow na jednym placu zabaw czy w szkole. I nie mowie ze sa to brzydkie imiona, ale zdecydowanie wole oryginalne i niepowtarzalne, aczkolwiek oczywiscie nie przesadzone... gratuluje wyboru! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez przyszla
Z tysiaka imion damskich wybrać nazwę krzaka czy owoców to absurd, Wszystkie Kaliny Jagody czy Maliny to jest czysta masarka. Dorosła kobieta o imieniu Malina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez przyszla
Może Truskawka od razu albo Bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyJoy
A może jednak jakieś normalniejsze i bezpieczniejsze w stylu Agnieszka, Kasia? No chyba, że będzie wyglądać jak taka Malina: http://toster.pl/tost/248806 to wtedy imię obojetne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_mama_Malinki
Moja córcia ma na imię Malinka, w sierpniu skończy dwa latka. Będąc w 3 miesiącu ciąży zrobiłam zestawienia po około 20 imion dla chłopca i dziewczynki, pokazałam mężowi i Malina została wybrana od razu i bezdyskusyjnie. I to był traf w 10! pomimo że dziadkom, znajomym i wielu innym postronnym ludziom się nie podobało. Malinka jest cudną dziewczynką, madrą, śliczną i rozkoszną. Świetnie wymawia swoje imię "Malinka". Tylko niania nie wiedzieć czemu czasem mówi do niej "Malwinka", hehe.... no a ja z uporem maniaka poprawiam. Moja koleżanka ma córeczkę (rówieśnicę mojej) ma na imię Kalina :-) Inna koleżanka ma dwie córeczki: Jagodę i Różę, no i jest w 3 ciąży i też będzie dziewczynka - ciekawa jestem imienia :-) Pozdrawiam malinkowe mamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojej babci na wsi byly 3 krowy,Malina.Kalina i Wisnia. Jako skrot od Malwiny, to tak ale jako urzedowe imie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maline to ja mogę ci zrobić, powiedz tylko gdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina11
Witam, Pozdrawiam wszystkich lubiacych i propagujacych imię Malina... Mam to imie od 50 lat! I zawsze wzbudza zaintresowanie. Jest oryginalne i przez wiele lat niespotykane. (Do tej pory nie znam osobiscie zadnej Maliny). Ale cieszę sie bardzo, ze bedzie coraz więcej Malin. Nie doznałam nieprzyjemnych sytuacji i docinek. Pozdrawiam, Malina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moje propozycje na imiona dla moich dzieci, skoro jest Malina to nie mogą być: - Limona, zdrb.Limonka - Jarzębina - Pistacja - Stokrotka - Morela - Aronia Chyba mojej córce dam Morela albo Pistacja, będzie pasować do nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gizela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malina Pokrzywa Ogórek -dla chłopca bardzo męskie Kartofel -dla rodzin z niemieckim paszportem Ziemniak -jw. ale pasuje do polskich nazwisk Kartofel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwielbiam imię Malina! Moja córa ma na imię Malina, chodzi do (IV klasy) i nikt się z niej nie śmieje. W jej klasie jest Nicole, Nikola, Nikol (jak Vikol), i jedna Nicolette, która za każdym razem musi tłumaczyć jak to się pisze. Ja nie znoszę takich hamerykańskich i zagramanicznych zapożyczeń, jak Vanessa, Nikola, Xawery itp, to jest dopiero tragedia, a także pseudo tradycyjnych Zosi i Antosiów (również zapożyczonych przez modę, tylko dawniej). Wybraliśmy z mężem to imię ze względu na jego słowiański rodowód ponieważ nie chcieliśmy, żeby nasze dziecko nosiło imię obcego pochodzenia. Jeśli ktoś nie zauważył wszystkie "tradycyjne" Kasie, Zosie, Anny itd. nie są polskimi imionami, ale niemieckimi, greckimi, francuskimi, żydowskimi... Dodam, że nie jesteśmy z mężem jakimiś nacjonalistami ani neo poganami, ale polakami i dlatego właśnie nie wyobrażam sobie dać dziecku imienia niemieckiego). Są oczywiście także bardziej tradycyjne, słowiańskie imiona jak Mścisława, Dobromira, Żelisława, a nawet Jarzyna, ale ich brzmienie nam się nie podobało więc wybraliśmy Malinę i uważamy to za wybór jak najbardziej trafny, jesteśmy szczęśliwi, że nasza córka ma takie piękne imię, czy to się komuś podoba czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz ze wszystkie imiona uzywane w pl od lat nie sa polskimi imionami, ok, ale Malina to nazwa- owoc, a dla mnie nie imie. Rownie dobrze moglabys nazwac corke pietruszka bo to napewno polska nazwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinaPoziomkaJeżyna
Noszę takie imię i nie mam z tego powodu żadnych problemów. W szkole a potem w pracy ludzie się po prostu przyzwyczaili. Nawet jak ludzie się do mnie zwracają per Pani Malino, nie brzmi to w ich ustach jakoś dziwnie. To rodzice decydują o imionach. Mam brata Daniela i siostrę Malwinę - i absolutnie nikomu to nie przeszkadza. Lepiej być kolejną Marią, Anna, Nikolą czy Kaśką? ( W klasie miałam 5 Magd, zawsze wszystkie się odwracały gdy nauczyciel zwracał uwagę) Dziękuję moim rodzicom, że wybrali imię pasujące do mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malina to mię dobre dla psa, a nie dla człowieka, wiem co mówię, nawet w serialach są psy, które mają na imię malina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kożelanka
Wszyscy mówicie jakie to słodkie imię Malinka, jaka słodka dziewczynka, ale nikt nie pomyśli, że ta mała Malinka pójdzie kiedyś na studia, do pracy itp i będzie obiektem drwin. Do mnie do pracy przyszła na staż dziewczyna o imieniu Jasmin - reprezentowała taki sam poziom jak jej imię. Nie potrafiła nawet papierów w kolejności poukładać i lepiej jej było nie dawać żadnej roboty bo wszystko trzeba było poprawiać. W ogóle imię wydziwione i nie wiadomo było jak się do niej zwracać. Uważam, że imię jest na całe życie i powinno się pomyśleć, że dziecko nie będzie tylko słodką dziewuszką w wieku lat 5-6, ale także nastolatką, a później poważną dorosłą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×