Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JolantaSamanta

Chce zamontowac kamere na klatce schodowej w starej kamiennicy

Polecane posty

Gość JolantaSamanta

Nie mam już sił na moich sąsiadów,ciągle mam psie odchody pod drzwiami,zarysowane drzwi,zapomnialam raz zabrac wózek dziecka, został poniszczony. Moi sąsiedzi to alkoholicy a ich dzieci szkoda słów.Czy mogę zamontowac przed drzwiami taką kamerę? Proszę o poważne odp jesteśmy normalną rodziną,zamieszkaliśmy w mieszkaniu po babci, ale to chyba był nasz życiowy błąd:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zamontowanie czegokolwiek na klatce schodowej musisz mieć pozwolenie administracji czy zarządu wspólnoty mieszkaniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolantaSamanta
Jestem właścicielką połowy kamiennicy. Czyli nie ma szans na kamere:-( Dalej będą mi niszczyc wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zanieszczają części wspólne to dzwoń na Straż Miejską . Zostaną ukarani mandatem raz i drugi, aż do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolantaSamanta
Tak tylko że nie udowodnię, że zniszczyli dziecku wózek bo nie złapałam ich" za rękę",tak samo nie udowodnię że to oni drzwi niszczą. Dlatego chciałam zamontowac tą kamerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz że klatka schodowa
to nie przechowalnia i takie rzeczy jak wózki, rowery etc. nie mogą się tam znajdować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolantaSamanta
JAK JUŻ NAPISAŁAM WCZEŚNIEJ ZAPOMNIAŁAM WIECZOREM SCHOWAC WÓZEK,SCHOWAŁAM NA DRUGI DZIEN RANO. Czytaj uważnie, drzwi też mam zdemontowac żeby nie niszczyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARINKA24.
Teraz zostaniesz zlinczowana, że raz wózka zapomniałaś schowac, nasza Polska kochana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARINKA24.
Teraz zostaniesz zlinczowana, że raz wózka zapomniałaś schowac...nasza Polska kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko ..
nie no ,najpierw zostawiasz wozek na zewnatrz a potem martudzisz. kooorva twoj blad,trza bylo pilnowac!!! a za ta kamere to kto niby zaplaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz że klatka schodowa
nie wiem czy raz zapomniałaś . wiem że wózki i inne rzeczy NIE MOGĄ stać na klatkach, tak samo jak sąsiedz NIE MOGĄ niszczyć/zanieczyszczać twojego mienia oraz części wspólnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TobiaszBezNogi
jesteście po prostu walnieci! To że ktoś raz zapomniał zabrac wózka nie znaczy ze sąsiad ma zaraz go niszczyc! Chyba mózgi Wam już powyjadało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolantaSamanta
Zostawiłam wózek tylko ten jeden raz, po prostu zapomniałam go zabrac. No tak Wam ideałom nie zdarza sie nic zapomniec.Stac mnie na taką kamerę, chyba logiczne że to ja bym za nią zapłaciła. A 3 sprawa cały parter kamiennicy jest moją własnością, sąsiad ma piętro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz że klatka schodowa
a kto mówi że sąsiad ma niszczyć , człowiek ochłoń, nie padły takie słowa! po prostu dziwne że majac takich sąsiadów zostawia na klatce wózek, którego miejsce jest w domu, a nie na klatce!! i nie ważne czy zrobiła to raz czy pięć razy! żeby wymagać porządku trzbe samemu go przestrzegać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TobiaszBezNogi
A to już człowiek zapomniec nie moze! Wy niczego nigdy nie zapomnieliscie! Dosłownie chore społeczeństwo, nie dziwie się że tyle młodych osób wyjeżdza z tego kraju. Gdybym miał 20lat mniej też bym wyjechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TobiaszBezNogi
a jeśli jest właścicielką parteru to nawet codzien ten wózek mogłaby zostawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz że klatka schodowa
jesli juz to moze byc wlascicielka lokalu, ale nie klatki schodowej która jest wspolna czescia budynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z kafeterii zrobił się syf
Normalny człowiek zadaje pytanie i nie dostanie konkretnej odpowiedzi, bo wielkię madrale od razu muszą 'najeżdzac". Tym oto sposobem poszkodowana stała się WINNĄ. Musiałabys zasięgnac opinii może u policjanta? Na kafeteria nie licz to samo tępactwo.zamordują Ci syna, Ty będziesz winna bo był w złym miejscu i czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolantaSamanta
I tak tez zrobię, niestety nasz kraj jest jaki jest i nikt ani nic tego nie zmieni:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz że klatka schodowa
niestety nasz kraj jest krajem ludzi których wzrok nie siega poza czubek własnego nosa chcesz robić porzadek, zacznij od siebie!!! a klatka schodowa jest współwłasnoscia wszystkich włascicieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się,że nagranie z kamery nie mogłoby być dowodem.Jeszcze mogliby Ci zrobić zadymę,że ich nagrywasz bez pozwolenia :(Polska to chory kraj.Jesteś właścicielką,ok,ale czy to Ty zarządzasz nieruchomością?Bo jeśli nie,to napisz wniosek,że ufundujesz monitoring/kamerę/Wtedy to już możesz zdjęcia pokazać np w sądzie.Jeśli zarządca wyrazi zgodę na monitoring.współczuję Ci serdecznie,bo jak ich rozdrażnisz to nie dadzą Ci żyć :( U nas,przy wejściu stoi kilka wózków,dwa rowery.nikt nie niszczy ani nie robi zadymy,że nie wolno.Choć i tak przeraża mnie jak wredni potrafią być dla siebie ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,ludzie!a komu by wózek przeszkadzał?toż go chyba nie zostawiła złośliwie na środku schodów? Choć u nas sąsiadka/przedszkolanka zresztą/ wsypała śmieci do wózka sąsiadki :( Paranoja.Ot,mamy wolność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberalna
Jolanto - w naszym super-praworządnym kraju kto wiele pytań zadaje...ten dostaje wiele odpowiedzi :( Moim zdaniem nie pytaj, tylko montuj. W krajach o wyższej kulturze ludzie hodują bezkarnie kwiaty na klatkach schodowych, wieszają na ścianach obrazy - no i to stoi, wisi, cieszy oczy współlokatorów. Czasem nawet zostawiają obuwie przy wycieraczkach, choć to dla mnie akurat rzecz kontrowersyjna, ale widocznie czują się bezpiecznie i nie obawiają się, że ktoś im pantofelki rąbnie, albo w najlepszym wypadku nasika doń. Zachowanie Twoich sąsiadów - KARYGODNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barwa09
He o wozku parenaście wypowiedzi a o odchodach psich nic! To sa gnoje a nie sasiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz że klatka schodowa
moze kiedyś zrozumiecie , że tak jak pies nie może srać na klatce, tak samo wózek nie może na niej stać ! takie są przepisy , a zeby wymagac od kogos stosowania się do nich, wypadałoby samemu ich przestrzegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TobiaszBezNogi
Nie wymadrzaj się kobieto, jak zakłóciła niby porządek że zostawiła wózek na klatce? Zakłócanie porządku to są psie odchody. Dziecko idz może pobaw się lalkami,pewnie w Twojej kamiennicy mieszka biedna mama ,która zostawiła wózek i teraz linczujesz autorke. A jak ktos wspomniasł o kupach psa nikt nie skomentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TobiaszBezNogi
I śmieszne kobieto jest porównywanie psich kup z zostawieniem wózka na 1 noc. Puknij się w głowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolantaSamanta
Jak pisałam jestem właścicielką połowy kamiennicy,parteru a sąsiad góry. To jest kamiennica a własciwie dom dwurodzinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolantaSamanta
Ps nie wypowiadaj się już na tym forum:"a wiesz że klatka schodowa", nie interesują mnie Twoje prymitywne wypowiedzi. Reszcie dziękuję za odp. Jeśli nie kamera to co innego mogę zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolantaSamanta
Można powiedzie że to jest dom,choc jak kamiennica wygląda. Sąsiedzi moga trzymac kwiaty na klatce, niekiedy rower, a ja jak raz zapomniałam wózka to jeszcze zlinczowana zostałam. To jest chory kraj jak to już ktoś napisał. A wiecie co? ja sprzątam klatke całą, a oni?? Szczotką zmiotą tylko drogę taki ,pasek którym chodzą. No tak , ale to ja nie utrzymuje porządku na klatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×