Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam_pytanie

Kilka pytań o ALIMENTY

Polecane posty

Gość alimenty
Witam Mam pytanie Którego dnia miesiąca Fundusz Alimentacyjny wpłaca pieniądze na konto ? Z góry serdecznie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak znieśmy alimenty
Znieśmy alimenty, żeby takie palanty jak zniecierpliwiony mogły się qrwić do woli, mieć nadal w doopie własne dziecko i cieszyć się, że są wreszcie wolni i nie uciemiężeni przez jakąś cholerną matkę ich niechcianego bachora! Swietny pomysł, brawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
i znów to samo . ja nie pracuję ,ja mam dziecko ,ja się uczę. Mnie i moje dziecko utrzymują rodzice. Panna uważa ,że to normalne. Może najpierw było się uczyć a później rodzić dziecko????? A on też zechce zamierzać się uczyć i co wtedy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alimenty
zalezy od pierwszej litery w nazwisku-wypłacaja alfabetycznie-wejdz na srone MOPS-u w Twoim miescie i sprawdz w terminarzu płatności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia27
DO NIECIERPLIWY....Ty jakiś nienormalny jesteś....co daje fundusz alimentacyjny??? Co za wymiociny ty gadasz człowieku????Fundusz alimentacyjny daje matkom pieniądze za was męskie świnie żeby wasze dzieci z głodu nie zdechły!!!!!Jakbyście dawali dobrowolnie to nie chodziłybyśmy po sądach,komornikach,czy funduszach alimentacyjnych!!!!!Ale wy robicie na złość matkom nie płacąc na dzieci za to że was zostawiła...a jak zostawiła to niech sobie radzi sama...ale taka matka zostawia was...a wy własne dzieci...nie dość że nie odwiedzacie ich ze złości to jeszcze płacić nie chcecie!!!!! !!!!!Akurat jestem pracującą matką... ale moje wynagrodzenie nie wystarcza na nic...bo opiekunka do dziecka kosztuje...opłaty kosztują...ubranie, buty,szkoła, leki i inne rzeczy kosztują!!!!!!Jakby znieśli fundusz alimentacyjny to mimo tego iż ja zarabiam musieli by mnie rodzice utrzymywać bo sama bym sobie nie poradziła finansowo...bo to jest nie realne!!!!!A wy w ogóle nie wiecie co to jest życie i wychowywanie dzieci!!!!!Potraficie je tylko spłodzić!!!Jestem za kastracją alimenciarzy!!!!!!I każda samotna matka przyzna mi racje :-) a ty zmień pseudonim z NIECIERPLIWY na NIENORMALNY ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypad ze spamem !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×