Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość big problemmmmm

zacięlam sobie łechtaczkę

Polecane posty

Gość big problemmmmm

golilal pipke maszynko i ciach111 polecialo troche krwi boli:( wstydze sioe isc do ginekologa!!!!!!!! wyśmieje mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big problemmmmm
co teraz??? chcialam zrobic niespodzianke mezowi a tu klops:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big problemmmmm
Zwłaszcza że tydzień temu utknął mi korek analny w nozdrzu i nie wiem jak go wyjąć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big problemmmmm
jest tu ktos normalny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łojezu aż mnie zmroziło :o a po co tam miedzy wargami machałas maszynką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posmaruj jakims kremem heh
goopia hihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big problemmmmm
nie machalam poprostu sama niewiem jak to sie stalo:( setki razy golilam i niewiem co nieuwaga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do meaaa
ciebie zmrozilo? przeciez urodzilas dziecko i ono Ci tam rozpychalo i w ogole bue to jest mrozace!! btw, mowilas ze cie w srodku porozrywalo, co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big problemmmmm
Może powodem było to, że podczas golenia chędożył mnie entuzjastycznie od tylca owczarek alzacki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big problemmmmm
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big problemmmmm
to juz przesada z tymi podszywaczami! Odcielam sobie ja calkowicie sekatorem z ogrodu! Czy dobrze zrobilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big problemmmmm
A w jej miejsce przykleiłam sobie trzepaczkę do ubijania piany. Jak myślicie, chłopakowi się to spodoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezłe miałaś futro twój facet nie mógł już pewnie na ciebie patrzeć takie owłosione to okropne paskudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sugeruję przemyć skaleczenie wodą, a następnie założyć prestoplast. W ciągu kilku dni skaleczenie powinno się zrosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big problemmmmm
teraz się skapnęłam że to jednak nie była łechtaczka tylko mój penis, gdyż mam na imię Zbigniew i goliłem owłosienie łonowe gdyż za chwilę ma wpaść do mnie Władysław na małe co nie co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrraammmbbaaa
Nie panikuj!! przeciez nie odcielas jej sobie tylko sie zacielas. Przemyj woda z zelem do higieny int. pozniej woda utleniona. Jesli nadal leci krew to przytrzymaj kawalek gazy (tylko nie wacika bo resztki jego przykleją sie do ranki), lekko dociśnij i czekaj az krew przestanie leciec. Kilka dni i sladu nei bedzie, nie ma potrzeby zeby latac z czyms takim do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serce i stal
Co do Twojej wypowiedzi - dotyczy rozmówcy tuż nade mną. Zgadzam się całkowicie!!! Z Tobą. Kiedys pewna dosc szeroko znana osoba powiedziala, ze uczynila jednej nocy 25 000 ludzi szczesliwymi, a wraca do domu sama. To byla Janis Joplin. Kilka razy uczynil ludzi szczesliwymi, choc nie dal nikomu pieniedzy, bo ich nie mial. To jest nikomu nieznany ON. Oboje sa ludzmi osadzonymi w swojej epoce, w swoim metalowym swiecie, z puszka konserwy za 2,50, chemicznymi drzewami i glodem oraz ludzmi, z ktorych ponad polowa zyje za mniej niz dolara dziennie. I to jest ten sam swiat, w ktorym pali sie zyto i pszenice, by uniknac cenozego dumpingu. Nie wstydze sie pustki, ale jesli jest jedna chocby osoba, ktora czuje podobnie, to chcialbym o tym wiedziec. Moje zdjęcia z naszej klasy - od razu mówię, jak nie masz zamiaru się odzywać, nie wchodź!!! http://nasza-klasa.pl/profile/21591555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki tekstu jesteś niżle porypana nie pisz takich tekstów bo żygać się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×