Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Serce i stal

Teraz, po ciszy w poprzednim temacie, wiem, że dziewic już nie ma...

Polecane posty

Gość Serce i stal

a ja zostałem sam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrodnica
są jeszcze są i to nie jedna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serce i stal
dlatego popinam mojego kota toffika:( wiem przynajmiej ze jestem jego jedynym partnerem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serce i stal
Co do Twojej wypowiedzi - dotyczy rozmówcy tuż nade mną. Zgadzam się całkowicie!!! Z Tobą. 1. Jeśli lubisz spacerować. Rankiem i po północy. Gdy miewasz chęć, by zrobić coś szalonego, np. wykąpać się w fontannie. Tak, też mam tę jedna, wybraną fontannę na myśli, duża prawda? Zawsze można się poopalać pod jej kielichem. Działa jak parasol. 2. Jeśli lubisz zieleń, jazdę nowymi Solarisami, swoją twarz skąpaną w słońcu, zieleń w domu, w parku, w ogrodzie i w łazience. Papier formatu A4 koloru wyblakłego różu. Sok bananowy. Nektar z wiatru i piosenkę Eiffel 65 - "Viaggia insieme a me". 3. Gdy czasem chciałabyś, by ktoś, nie wiadomo kto w gruncie rzeczy, zadzwonił do Ciebie. Lub spotkał na ulicy i zapytał, czy dobrze Ci się spało. Gdybyś chciała, by pierwsze słowo, jakie usłyszysz pewnego pięknego, zwariowanego słońcem dnia, z samego rana, było Twym imieniem. 4. Jeśli na zewnątrz jesteś twarda dziewczyną, mężna kobieta, punktualna, trochę roztrzepana, ale w gruncie rzeczy można na Tobie polegać, jesteś ułożona i MIŁA, a w głębi duszy można w Tobie dostrzec małą dziewczynkę, z dusza na ramieniu wyczekującą na moment, by świat pewnego dnia pobiegł w inną stronę, by słońce wstało o minutkę później, by zamiast pomarańczy widać było czerń. Nie wstydze sie pustki, ale jesli jest jedna chocby osoba, ktora czuje podobnie, to chcialbym o tym wiedziec. Moje zdjęcia z naszej klasy - od razu mówię, jak nie masz zamiaru się odzywać, nie wchodź!!! http://nasza-klasa.pl/profile/21591555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serce i stal
przywiązuje sobie do kutasa sznurkiem cegłówkę i sobie dyndam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serce i stal
NOWE FOTKI z DZISIAJ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: http://nasza-klasa.pl/profile/21591555 Co do Twojej wypowiedzi - dotyczy rozmówcy tuż nade mną. Zgadzam się całkowicie!!! Z Tobą. 1. Jeśli lubisz spacerować. Rankiem i po północy. Gdy miewasz chęć, by zrobić coś szalonego, np. wykąpać się w fontannie. Tak, też mam tę jedna, wybraną fontannę na myśli, duża prawda? Zawsze można się poopalać pod jej kielichem. Działa jak parasol. 2. Jeśli lubisz zieleń, jazdę nowymi Solarisami, swoją twarz skąpaną w słońcu, zieleń w domu, w parku, w ogrodzie i w łazience. Papier formatu A4 koloru wyblakłego różu. Sok bananowy. Nektar z wiatru i piosenkę Eiffel 65 - "Viaggia insieme a me". 3. Gdy czasem chciałabyś, by ktoś, nie wiadomo kto w gruncie rzeczy, zadzwonił do Ciebie. Lub spotkał na ulicy i zapytał, czy dobrze Ci się spało. Gdybyś chciała, by pierwsze słowo, jakie usłyszysz pewnego pięknego, zwariowanego słońcem dnia, z samego rana, było Twym imieniem. 4. Jeśli na zewnątrz jesteś twarda dziewczyną, mężna kobieta, punktualna, trochę roztrzepana, ale w gruncie rzeczy można na Tobie polegać, jesteś ułożona i MIŁA, a w głębi duszy można w Tobie dostrzec małą dziewczynkę, z dusza na ramieniu wyczekującą na moment, by świat pewnego dnia pobiegł w inną stronę, by słońce wstało o minutkę później, by zamiast pomarańczy widać było czerń. Nie wstydze sie pustki, ale jesli jest jedna chocby osoba, ktora czuje podobnie, to chcialbym o tym wiedziec. Moje zdjęcia z naszej klasy - od razu mówię, jak nie masz zamiaru się odzywać, nie wchodź!!! http://nasza-klasa.pl/profile/21591555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm eeeeeeee
wiesz musisz do przedszkola tam pewnie znajdziesz jak będziesz dobrze szukał może w podstawówce sie trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaldjflajdofiu
nie chce cie martwić, ale na forum o erotycznym podtekscie porządne dziewice rzadko buszują...może poszukaj w jakims spokojniejszym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little girl22
ja mam 22 lat, jestem dziewicą, ale nie spełniam wszystkich Twych warunków, chyba nie zasłużyłam na Ciebie hahahah :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×