Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monique23

Plastry Compeed

Polecane posty

a ja dalej bez odpowiedzi...jedynie romans ze Zlotym sie rozwinąl...hahahahahahahahaahahhaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wesolo...chociaz nie jest mi do smiechu...okazalo sie ze ojciec mojego facweta ma raka i jestem odsunieta na dlaszy plan na razie...no coz...rozumiem ze ojciec wazniejszy...poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam dzisiaj te plastry...tylko ze te tansze...rosmannowe...8 zl.compeed 20.rozmanowe nibu dobre,ale sie odklejają...drogie to dziadostwo...no ale co mam zrobic...jak mnie wszystkie byty obcieraja? a uzywalyscie tych compeed??moze sa lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhej
teraz kosztują za sztuke 3.20 dobre czy nie - dowiem sie za 2-3 dni bo dopiero co nakleiłam ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) właśnie dziś zakupiłam te plastry :) cena 25 zł za 15 szt. Są rewelacyjne :) Myślałam, że już nic mi nie pomoże a tu szok ;) moja opryszczka była w zaawansowanym stadium i wyskoczyła przez przeziębienie ;/ nakleiłam i strup który niestety już się pojawił, zniknął... nakleiłam teraz drugi plasterek ale już widzę zmiany ;) usta mniej bolą i nie swędzą, a przede wszystkim widzę ze powoli znika ta zaraza ;) Polecam gorące te plasterki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciafer
Witam wszystkich, niestety 3 dni temu zaatakowała mnie opryszczka. Pierwszy raz ujawnil sie ten wirus u mnie, wczesniej nie mialam z tym problemu. pierwszego dnia ratowalam sie mascia VRATAZOLIN-smarujac miejsce zgodnie z ulotka. niesty skutek byl marny-masc nie zasuszala mi tego miejsca i tylko pogarszala sytuacje-opryszczka jakby sie powiekszala i slimaczyla, wcale nie czujac komfortu, czyli pieklo i swedzialo. Postanowilam wyprobowac plastry COMPEED. uzywam ich drugi dzien. plastry kupilam za 24 zl w aptece. Umieszczone sa w wygodnym , porecznym pudeleczku z lusterkiem (tandetnym lusterkiem :P ). W srodku znajduje sie 15 plastrow zabezpieczonych folia. bardzo higienicznie zapakowane i latwe do aplikacji. Srednica ponad cm co pozwala zakryc duza opryszczke-a taka posiadam... po nalozeniu plastra na oczyszczona (nie tlusta) skore opryszczka staje sie mniej widoczna. moja znajduje sie ponizej ust (w przypadku opryszczki umiejscowionej na ustach-mysle ze jest ona praktycznie nie widoczna po nalozeniu plastra). Plasterek jest przezroczysty i malo zauwazalny. Od razu poczulam komfort-nic nie piecze i nie swedzi. Taki plaster wg ulotki ma sie trzymac 8 godzin. Ja po naklejeniu wieczorem mialam go dalej na ustach rano-dlugo sie trzyma. jest dosc cienki i rozciagliwy wiec sie nie odkleja przy jedzeniu czy rozmawianiu. Moja opryszczka fatalnie wygladala -wrecz obrzydliwie (myslalam ze sie zalamie). po naklejeniu plastra zrobilam makijaz i lekko przypudrowalam takze plaster-co sprawilo ze miejsce to jest praktycznie nie widoczne. po 2 dniach stosowaniqa plastrow zauwazylam duza roznice. opryszczka jakby sie wchlonela-skora w tym miejscu jest bardziej gladka a miejsce jasniejsze-lekko rozowe. Mam wrazenie ze ten plaster dziala jak skora gdy robi nam sie pecherz. w prawdzie nie robi sie babelek ae pod plastrem znajduje sie podobna lekka wydzielina. Zatem oceniam bardzo pozytywnie dzialanie tych plastrow. po stosowaniu zaledwie przez 2 dni zauwazam ogromna roznice. goraco polecam! Z tego co wiem mozna te plastry kupowac na sztuki ( cena okolo 1.50 za szt) co sprawia ze kazda moze wyprobowac kilka plasterkow jak zraza sie cena calego opakowania. POLECAM WSZYSTKIM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielorybieoko
Dzisiaj przykleiłam plaster Compeed, ale uprzednio otarcie na stopie przemyłam rivanolem i posmarowałam maścią tribiotic(z zalecenia farmaceutki). Teraz w miejscu rany pod plastrem jest biała plama. Nie jestem pewna, czy tak ma być. Podkreślam, że nie miałam pęcherza tylko już zdarty naskórek. Jak myślicie, wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
compeed plastry to straszny badziem odklejajaą się za 15 minut , pieniądze wyrzucone w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viktoria896
Zawsze obcierają mnie szpilki, jakiekolwiek by nie były. Czytałam że te plastry są bardzo dobre Salvequick Plastry Foot Care Medium na pęcherze i otarcia https://www.amfora.p...op-2szt-937130/ . W lato w torebce obowiązkowo szczególnie jak się nosi buty na obcasach i całe. Niestety wiele zawodów tego wymaga i potem nogi niestety na tym cierpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×