Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlenne691

Zdradziłam męza wczorj

Polecane posty

Gość a to ja wiem
trzeba płacić za błędy! facet by założył temat to by sie działo,a tak to tylko pogłaskać ja po głowie.żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideały się znalazły
jesteście żałośni, już kiedyś o tym pisałam, tu na forum jest taki temat gdzie piszą sobie matki ,żony i kochanki, piszą sobie normalnie o swoich zdradach o swoich kochankach, mało tego dla nich to normalne i żadna nawet nie pomyśli że robi świństwo, że to nie w porządku, myśli tylko o sobie i one się tam wspierają i nikt ich tam nie obraża, a tu ktoś zdradzi, żałuje ma wyrzuty i wie że zrobił świństwo a wy nie pozostawiacie na nim suchej nitki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ja wiem
Agata popieram!Trzeba było myśleć wcześniej.Nie ma usprawiedliwienia dla zdrady,bo pewnie zaraz powie,że to wina męża:P:P:P Trzeba było z nim rozmawiać,a teraz kiła mogiła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego chces sie przyznac
chcesz ciezar rozlozyc na dwoje?sama piwa nawazylas wiec teraz sama mecz sie ze swoimi wyrzutami.Jesli powiesz wcale ci nie ulzy a mezowi tylko poteznego dola podarujesz.Rob wszystko zeby wiecej nie zdradzic i skup sie bardziej na mezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ja wiem
może i żąłuje,ale myśli tylko o sobie- tak delikatnie wspomniałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korekta
przyznawanie się sensowne jest wyłącznie jak jest pewność lub duże prawdopodobieństwo że się i tak wyda - znajomi itd. No i jak jesteś przekonana że już nigdy, przenigdy ... Ale i tak zaufanie diabli wzięli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ja wiem
Fajnie!Facet zdradzi jest wiadomo jaki,a tu zdradziła żonka męża i rozgrzeszona.Ludzie jak już krytykujecie to facetów i kobiety traktujcie na równym poziomie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co ci poradzę
ty lizak, zajmij sie lepiej szukaniem chętnej do wylizania z sąsiedniego topiku, jak ty jesteś przystojny student 21 lat, to ja jestem ta chętna z dolnego śląska, hehe, raczej koniobijca jesteś, co nigdy cipki w realu nie widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideały się znalazły
co za bzdura zdrada to zdrada czy faceta czy babki nie ma podziału ale w jednym i w drugim zdrady są różne ....te z premedytacją i notoryczne to dla mnie chore bo po co tkwić w związkach, gdy nie można być oddanym jednemu partnerowi i prowadzi się podwójne życie, natomiast przypadkowa zdrada, bo okoliczności, bo poważna kłótnia z mężem, bo może i alkohol...człowiek jest tylko człowiekiem , wystarczy że napatoczy się jakiś"ktoś" kto w tym czasie odpowiednio do Ciebie podejdzie i......stanie się a potem jest "problem" bo nie wiadomo jak dalej żyć i wydaje mi się że w takiej sytuacji znalazła się autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korekta
znajoma miała taki sposób: porządnie wypłukać c*pkę z ... i szybko poprawić z mężem. Na kaca klin jest najlepszy. No ale przejmowalska to ona nie jest a mąż nie pozostaje jej dłużny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideały się znalazły
skoro pyta czy powiedzieć znaczy że nie wie , bo prawdopodobnie jak powie to jej życie wywróci się do góry nogami...taka prawda, tu chodzi o jej być albo nie być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się stało to się nieodstanie. Według mnie nic nie mów. Mąż nie zaufa Ci więcej. Ja też zdradziłam kiedyś męża... Tak się jakoś podziało... alkohol, impreza i chwila zapomnienia. Nie warto niszczyć związku dla nic nieznaczącego skoku w bok. Jeśli mój mąż mnie także zdradził to nie chcę o tym wiedzieć. Ja też nigdy się nie przyznam. jesteśmy dobrym małżeństwem, mamy dwójkę dzieci więc po co to wszystko burzyć. Jak się to mówi - co nas nie zabij to nas wzmocni. 3maj się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się stało to się nieodstanie. Według mnie nic nie mów. Mąż nie zaufa Ci więcej. Ja też zdradziłam kiedyś męża... Tak się jakoś podziało... alkohol, impreza i chwila zapomnienia. Nie warto niszczyć związku dla nic nieznaczącego skoku w bok. Jeśli mój mąż mnie także zdradził to nie chcę o tym wiedzieć. Ja też nigdy się nie przyznam. jesteśmy dobrym małżeństwem, mamy dwójkę dzieci więc po co to wszystko burzyć. Jak się to mówi - co nas nie zabij to nas wzmocni. 3maj się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideały się znalazły
i jeszcze jedno, ja wiem że dla niektórych coś jest czarne albo białe, ale innym się przytrafiają takie sytuacje ja ich nie bronię ale skoro zrobili taki błąd dlaczego zaraz skazywać ich na stracenie, może to dla was dziwne ale zgodzę się z opinią że tego typu zdrada może być lekarstwem na nie jeden znudzony związek, bo kobieta świadoma świństwa jaki zrobiła w związku z wyrzutami sumienia może stać się lepszą żoną bo żeby mu to wynagrodzić będzie mu nadskakiwać czy to w łóżku czy w codziennym życiu oczywiście ...nie mówiąc mu o tym co zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideały się znalazły
pozwól ocenić mężowi, czy ona jest do stracenia czy nie. Ja uważam, że lepiej znać prawdę i powinna mężowi o tym powiedzieć niech on oceni jej występek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideały się znalazły
to ma być jakiś podszyw :( dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podszyw
pseudonim miał brzmieć @ideały się znalazły ale nie wyświetliło "@" - co oznacza mniej więcej DO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideały się znalazły
a co powiecie na to, czy zdarzyło wam się kochać się z mężem i myśleć o kimś innym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideały się znalazły
pytam poważnie, bo podobno zdarza się to wielu ludziom, niby takie niewinne ale ktoś mi kiedyś napisał, jeśli to nie zdrada to powiedz o tym mężowi, czy ktoś odważył by się się o tym powiedzieć partnerowi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Emilcia
weź ty sie w koncu odyebaj z tym swoim menelgame, co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robinrobin1025
heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×