Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twrr5

Praca w POLO Markecie - co przygotować?

Polecane posty

Gość twrr5

Chciałabym zacząć swoją przygodę z pracą od Polo Marketu. Jestem zielona w tym temacie i nie mam cierpliwości wyczytywać wszystkich możliwych regułek i zasad pracowania, dlatego pytam Was: Co powinnam przygotować na rozmowę kwalifikacyjną? Czy robić jakieś badania? Czy muszę mieć jakiś kwitek od Urzędu Pracy, żeby zacząć pracować? Kiedy dać CV i list motywacyjny? Przed rozmową czy podczas niej? Jak to zrobić? Byłabym bardzo wdzięczna, gdybyście mogli mi pomóc, coś doradzić... Czekam cierpliwie na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka8329
Witaj. Jeśli jeszcze nie składałaś cv i listu motywacyjnego to musisz to zrobić przed rozmową, ponieważ już podczas niej będzie potrzebne Twoje cv, które pracodawca będzie śledził podczas rozmowy z Tobą. To wystarczy na początek :) Na każdej rozmowie kwalifikacyjnej najważniejszy jest cv i list motywacyjny. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twrr5
a nie muszę sobie żadnych badan moczu itp robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinemesabe2
Absolutnie nie, to nie ejst niebezpieczna praca, ksiazeczki sanepidu nie wymagaja jesli nie pracujesz przy jedzeniu. Zreszta jak napisali na forum gowork.pl/opinie_czytaj,808548 w razie czego za badania placi polomarket i masz dzieki temu dzien wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×