Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modnisa00000031

Hej ** czy ta sukienka bedzie ok na pierwsza rantke??? *

Polecane posty

Gość hehe podejrzewam
że autorka to taki typ dziewczyny, dla której życiowym celem i ambicją jest złapanie bogatego męża/sponsora dziewczyno, on i tak zniknie, jak tylko cię zaliczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modnisa00000031
osa - te sukienki kojarza mi sie z moją babcią ;/ sorx takiej nie zalozeeeeeee never!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaa
Modnisia a wy tak na powaznie? Czy tylko przyleci,przeleci i poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modnisa00000031
zgaga - kolorki mi sie nie podobaja i jakas taka workowata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny powiew
modnisa00000031.....cóż oczywiście wszystko jest rzeczą gustu ale to zależy czy chcesz być kobietą wyzywającą i zwracać na siebie uwagę otoczenia czy z klasą ? i chcesz w takiej sukni jak proponowałaś jechać po niego na lotnisko ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojaźń
nooo, lat to podejrzewam, że koleżanka ma 15- 17, ranTka chyba w klubie nocnym, bo nie widziałam, żeby po ulicy ktoś chodził w takich kieckach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny powiew
widzę że masz całkiem inne gusta jak dziewczyny tutaj siedzące wiec raczej Ci nie doradzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modnisa00000031
eh no trudno ale dzieki za rady... kupie chyba ta czarna albo cos podobnego + czarne szpilki i leginsy... pozdr :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga zaraza
no kwestia gustu, mnie np ta fioletowa sie podoba jak na pierwsza randke, nie jest wyzywajaca i workowata a raczej zwiewna i podmuchy wiatru z pewnoscia uwypukla ksztalty ;) faceci lubia takie rzeczy, to dziala na ich wyobraznie, chyba ze jej nie maja, no ale ja mam 24 lata jestem zona i mama wiec moze sie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylka.
modnisa twoim idolem to jest chyba Jola Rutowicz i niestety przepiekne kiecki osy i zgagi nie będą u Ciebie miały powodzenia ,ale za to ja na pewno sobie kupięjedna z nich a może więcej ,dzięki dziewczeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legginsy do tej czarnej ?;O no o gustach się nie dyskutuje ale jak ktoś wcześniej napisał : na "przelecenie" kiecka idealna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny powiew
zgaga zaraza....też piękna chociaż ja osobiście wolę bardziej stonowane kolory :)...ale krój jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuniaaaaaaaaaaa20
JEJCIUŚŚŚŚŚŚŚŚ!!! ta 1 kiecka jest meeeeeega!!!!!!!!!! tez 2 nie kupuj! roż jest sexii i zawsze w modzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super bendziesz wyglondać na pierszej rantce :* Masz sóper góst...i sobie zauż jakieś szpilki albo coś i umaluj się na rużowo do sukienki.Pozdruf greka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakasona
a nie lepoej trampki, dłuuugą, gotycką spódnice i jakiś niewyzywający, skromny gorsecik?? założe się, że autorka tematu jest farbowaną blondynką i słucha techno;/;/ ale o gustach się nie dyskutuje :] tylko dziwne, że wszystkie różowe dziołchy dyskutują o moim guście ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×