Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paulietta

Jak usunąć brzydki zapach z butów ?

Polecane posty

Witam, mam problem taki ze nawet i gdy wrzuce buty chodzi o adidasy do pralki to one cóż sa ladne i bialusienkie ale nadal w środku smierdzą ehh... nie wiem juz jakis metod uzywac aby ten zapach wykurzyć... może macie jakies swoje domowe sposoby... bo kupic buty nowe to nie żaden problem tylko ze za jakis czas znowu ten sam problem sie pojawia... Pozdrawiaaam cieplusiooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety chodzi mi jak uprac buty aby nie bylo w nich brzydkiego zapachu... np. mąż po cieżkiej pracyy no ma przepocone buty i nic dodac nic ujac to sie zdarza... a nie jakis srodków do ciala uzywac aby temu zapobiegac... nie taki był temat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz po zdjęciu obuwia , nasyp sody oczyszczonej, a następnego dnia , rano wysyp . Znacznie obniża nieprzyjemny zapach. Ponadto, do czystych skarpet wsyp trochę sody i załóż buty.To pozwala ograniczyć pocenie się nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firma Ziaja
ma pomarańczową serię do stóp, polecam mój syn ma podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel xD
Hmmm ... To nie od tego zależy . Możesz wżucić czyste i pachące buty do praliki ale i tak jak je wyjmiesz będą brzydko pachnieć . Woda która wsiąknęła poczczas prania zaczyna po jakimś czasie gnić ... Wydaje wam się że ona Wyschła ale buty nadal są wilgotne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergie...........
Tylko skórzane obuwie, przewiewne, tylko najlepsze bawełniane skarpetki, kremy do stóp zmniejszajace potliwość. Może to kwestia dojrzewania, a może diety, w może alergii, a może innej jeszcze choroby. Mi się nogi pociły, ręce - mam alergię na kilkanaście składników kosmetyków, leków, być może mam bardziej skomplikowane schorzenie - do końca roku to chcę zbadać. Psikatka do butów nic nie dadzą, a mogą zaszkodzić skórze stóp, a leczenie sto razy trudniejsze. Mycie nóg w wodzie z solą, mycie się mydłem Biały Jeleń - szarym lub kosmetykami bez alergenów - ostrożności nigdy za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×