Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiolka1992

Zostać fotomodelką

Polecane posty

Gość Wiolka1992

Tak wiec jak zapewne się domyślacie chodzi o prace w zawodzie fotomodelki. Parę lat temu "pracowałam" w jednej z agencji ( lookmodel czy jakoś tak ) niestety miałam w tedy 13 lat i nic z tego nie wyszło trochę kasy poszło sie walić i nic więcej. Teraz ponownie chcę spróbować swoich sił w tym zawodzie ale obawiam się że moje wymiary wzrost i wygląd są w tym dużą przeszkodą. Biust: 97cm Miseczka: D 70 / DD 65 Pas: 73 Biceps: 31cm Biodra: 96cm Łydka: 32cm Uda: 48 cm Waże: 55kg i mam 160cm Co o tym sądzicie? Gładka cera podobno fotogeniczna rude włosy ( farbowane ) Bardziej interesują mnie agencje niezależne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arland
Witam! Mam małą agencję: promocja modelek, fotomodelek. To - głównie miejsce debiutu amatorek, raczej "bank twarzy" niż jakieś "Konsorcjum Medialne" (...). Jeśli się nie ma standartowego minimum wzrostu, wzorcowych wymiarów, jakiegoś kursu, szkolenia - to trudno może mówić o karierze =top-modelki=, ale trafiają się zlecenia komercyjne (sesje profilowane, videoklipy, praca prezenterki czy hostessy). Ew. - zapraszam ! Szczegóły: www.arland.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×