Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agawska

Masztyna do szycia Lifetec/Medion

Polecane posty

Czy ktoś z Was posiada taką maszynę? Mam zamiar kupić na allegro za ok170 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i moze ja się przyłączę
do pytania o sensowną maszynę - zamierzam kupić Łucznika Ewę 2014 - ktoś ma i może co napisać? agawska - czytałam, że warto brać maszyny z metalowymi częściami, są solidniejsze i dłużej wytrzymają. No i warto spojrzeć czy ma się gdzieś serwis blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam, co bedzie to będzie. Żadna ze mnie krawcowa ale poszeweczke na poduszkę uszyję, a i firanki tez bym sprubowała, nie mówiac o podłożeniu spodni. Poprosiłam o rade tate a on na to że sie dorzuca - połowe- więc kliknęłam kup teraz i czekam. Wyczytałam że insrukcje obsługi mozna pobrac na stronie tego sklepu ale w tym linku co załaczyłaś tez jest. Jak juz ja dostane w swoje łapki to sie odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tę maszynę
kupiłam na allegro za 140. Mam ją od 5 miesięcy i super się sprawdza. Trzeba ją tylko dobrze naoliwić. Szyje praktycznie wszystko a nawet ładne ściegi ozdobne zrobiłam na ubrankach córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tę maszynę
oliwę do maszyn kupisz za kilka złotych w każdym sklepie z maszynami lub w niektórych pasmanteriach. Ostatecznie może być taka ze sklepu rowerowego. Nie wiem, czy jest dużo rodzajów takich oliw. Ja mam olej wazelinowy. Miejsca do naoliwienia są w instrukcji. Nie wiem, czy dostaniesz instrukcję po polsku. Bo ja dostałam po niemiecku, ale obrazki są bardzo czytelne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Mam już instrukcję - po polsku. Trafiłam na jakieś forum i tam jedna z osób podała adres stronki gdzie jest instrukcja do pobrania. Zobaczymy czy będzie zgodna ze sprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkowo
gdybyś mogła podać adres tej strony z instrukcją do medion-a to byłabym wdzięczna...zadowolona posiadaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i cóż, na maszy6ne czekałam 2 tygodnie i o trzymałam po interwencji Allegra. Niestety nie naszyłam się obrazek na licytacji a to co dostałam to dwie różne maszyny, W bębenku brak szpuli pełno brudu, kurzu - tak jakby była używana. Wczoraj odesłałam ją z powrotem. Do karolinkowo- nigdzie nie zapisałam adresu , wpisywałam w wyszukiwarkę nazwę maszyny i przeglądałam to co się pokazała i chyba w kafeterii ja znalazłam. Może zaraz zerknę i jak znajde to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam stopki do maszyny do szycia Medion MD11836 może ktoś mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×