Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elfikowa

Co zrobic?

Polecane posty

Gość elfikowa

Chłopak nalega zebym pojechala z nim na pare dni do jego rodziny na wesele. Ja nie chce jechac, nie jestesmy ze soba az tak dlugo zebym jechala , spala i jadla u jego dziadkow itp. Widze, ze on jak ja mowie, ze nie za bardzo chce jechac strzela focha, ze jestem jego dziewczxyna i liczy na to, ze z nim pojade.I pierwsze pytanie, co wy byscie zrobily? I kolejna sprawa jak juz np pojade to powinnam cos dolozyc do prezentu czy jak? I jeszcze jedna podobno tam jest wiele dzieci i mama chlopaka wymyslila , ze powinno sie im kupic po czekoladzie i jajko niespodziance. No to duza czekolada koszyuje z milki z 7 zl + jajko to wychodzi 10 zl na jedno dziecko , a ich tam z 8 jest czyli 80 zł. To sa dla mnie obce dzieci , a chlopak i jego matka licza , ze ja sie chyba doloze. Co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfikowa
głupi podszyw;/;/ Moze mi ktos normalnie doradzic?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz00__
I pierwsze pytanie, co wy byscie zrobily? Zależy jakim uczuciem go darzysz. Mi się wydaje,że on nie ma z kim iść, a bycie na weselu bez osoby towarzyszącej na weselu to porażka. Wszyscy się bawią, a ty siedzisz sama przy stole. Jeśli chodzi o kwestię dołożenia się do prezentu to moim zdaniem nie powinnaś tego robić. Przecież to on się zaprasza, więc w jego kwestii jest kupienie prezentu. Po drugie nie wiem czy twój chłopak pracuje. Jeśli nie to pewnie jego rodzice dadzą prezent w imieniu całej rodziny. Najbardziej rozśmieszyło to że jego mama wymyśliła,że powinnaś jego rodzeństwu kupić prezenty. Z jakiej okazji? Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfikowa
Moj chlopak ma 27 lat i pracuje, ja jeszcze natomiast sie ucze i nie mam dochodów;/ wiec mi nawet ciezko bedzie dolozyc sie do prezentu;/a co tu o dzieciach mowic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz00__
W takim razie on powinien zrozumieć twoją sytuację i prezent powinien on kupić.Przynajmniej jakbym tak zrobił na jego miejscu. A rozmawiałaś z nim o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfikowa
Tak rozmawialam i on powiedzial, ze on moze prezent kupic i dl dzieci tez ale zebym ja miala tam jakies pieniadze na piwo , pizze itp;/;/ a przy jego zdolnosciach do wydawania pieniedzy to mi 300 zl bedzie malo ;/;/;/wiec sie nie zgodzilam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz00__
300 zł ? Chyba tyle nie wydacie. Nie wiem na ile dni jedziecie, ale przecież posiłki typu śniadanie,obiad, kolacja bedziesz jadła u jego rodziców, więc bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfikowa
na 6 dni w tym dwa dni jady czyli zostaja 4 dni i dwa dni bo wesele i poprawiny czyli realnie bedziemy dwa dni , ale moj chlopak w jeden dzien potrafi wydac ze 100 zl bo wcalie pieniadza nie szanuje;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×