Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karcia 27

zarobki w zawodzie sprzedawca w galeriach

Polecane posty

Gość karcia 27

jakie macie zarobki np.za godzinę w galeriach handlowych na stanowisku sprzedawca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia 27
halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia 27
dzięki, chciałam porównać bo ja pracuję w sklepie z bielizną w galerii i mam 6 zł.na godz.umowa zlecenie,wydaję mi się że trochę mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukatan
tez mnie to ciekawi ile zarabiacie w galeriach? podajcie tez wielkosc miasta w jakim pracujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111111
zeszły rok 7 zł + premia, teraz 7,5.bez premii (inny sklep). katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj oglądałam program na tvn Style o zawodzie sprzedawcy...jest duzy przekrój, jesli chodzi o zarobki...podawali tak od 800 do 2000 netto podstawowego wynagrodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111111
na umowe zlecenie na ogól dają mniej, na umowę o pracę więcej. ale dużo zalezy od sklepu. np. śmiesznie mało jest w primamodzie, reserved, diversie. ze stawką większą niż 1900netto nie spotkałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukatan
na umowe-zlecenie to oznacza ze nie macie placonych ZUSow , liczonych lat pracy i prawa do urlopu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukatan
czekam na dalsze odpowiedzi powiedzcie takze czy w takich miejscach zdarzaja sie pracowac osoby z wyksztalceniem wyzszym skonczylam studia i po studiach w banku dawali mi 1000zl na reke :( potem pracowalam na wlasna reke-wlasna dzialalnosc-ale po 2latach znizek w ZUSach przestalo sie oplacac nie wiem czy szukac pracy zgodnej z moimi kwalifikacjami (nie widze takich ogloszen) czy zlozyc CV do sklepikow w galeriach (mnostwo jest ogloszen!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość every....
A gdzie te ogłoszenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukatan
np Legnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hefalumpekk
a moze warto w banku zaczac od niskiej pensji a potem skoro masz pokrewne wykształcenie to pewnie dostaniesz podwyzke, przejdziesz gdzies wyzej itp., moze warto sie przemeczyc, zalezy tez co cie interesuje i w jakiej pracy sie widzisz a w jakiej nie, pracujac w galerii zarobisz okolo 1500 zl, tak przynajmniej zarabiaja osoby ktore znam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smokyyy
W Wawie w butikach z odzieżą na cały etat ma się zazwyczaj ok 1500zl brutto plus prowizja, stawki głodowe niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukatan
do - > hepalumpekk niestety,nie mialam tam szans by awansowac, to byla mala agencja banku wzieta we franczyze przez raczej malo rozrzutnego prywaciarza - pracowalam z 1 kolezanka w okienku i nie bylo szans na kroki do przodu zreszta to takze nie byla praca zgodna z moim kierunkiem studiow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hefalumpekk
hej jukatan a co studiujesz/ studiowalas? a odnosnie pracy w galeriach, mnie sie kiedys wydawalo ze praca w sklepie jak sie ma wyzsze jest bez sensu, a moja znajoma w trakcie studiow z ekonomii znalazla prace wlasne w galerii, w sklepie z ubraniami, teraz jest juz kierownikiem i bardzo dobrze zarabia, z kolei jej znajoma, nie wiem czy ma studia, w kazdem razie tez zaczynala od pracy jako zwykly pracownik, w Aparcie a teraz jest juz zastepca i zarobki moim zdaniem super a sama praca tez jej sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×