Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mietka z W.

CO dac tacie na prezent urodzinowy?????? co WY DAJECIE?

Polecane posty

Gość Mietka z W.

Dodam ze odpadaja; -skarpety, -koszule, -krawaty, -pasek, -portfel, -ksiazka, bo tego NIE POTRZEBUJE!!! Z kosmetykami tez nie za bardzo.. :O perfum nie uzywa... a maszynka do golenia ZNOWU ?? ilez mozna??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekuladki jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka z W.
Moj tatus uwielbia chalwe :D wiec mysle ze ja dostanie odemnie :) ale co jeszcze?! to za malo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facettttttt
a ma samochód?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka z W.
Ma samochod :) myslalam o jakims zapacu do auta ale w sumie teraz sie jezdzi raczej z odunietymi szybami wiec... wywieje zapach :O pokrowce na siedzenie odpadaja bo nie potrzebuje.Plyny jakies ma do mycia auta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j apolecam owe krople
no moj perfumy---bo uwielbia:0 i nasz wspoolne foto w ladnej ramce-tzn-moje i narzeczonego=ja nie czesto widuje sie z ojcem...ostatnio 4 mies temu-ale dzwonimy do siebie codziennie-wiec mysle ze nasz wspolne foto bedzie dla niego milym prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facettttttt
Może jakiś klucz którego nie ma lub kiepski. np. do świec, można taki kupić osobno a przyda się na pewno. tatusiom zawsze lepiej coś kupić do samochodu lub majsterkowania (trochę trzeba porozmawiać) niż ..... krawat ..... o to zadba już mama:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×