Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kasia137

Czy ten typ to narcyz?

Polecane posty

Witam, powiedzcie mi czy to jest normalne , że 28 letni facet ma w pokoju swoje zdjęcia w ramkach? Dodam , że jest on przystojny ale z tymi zdjęciami to wydaje mi się, że to przesada....aha nie napisalam , że od od 3 lat byłam z nim zakochana... w koncu zaczelismy sie spotykać,spotkalismy sie może 8 razy , ale urawałam kontakt bo traktował mnie jak kolejna zdobycz był za bardzo zarozumiały zbyt pewny siebie.i ciągle sie przechwalał , a takich nie znosze! wieć urwałam kontakt, oczywiście cierpie strasznie ale wole cierpiec , niż być z egoistą i dupkiem - tacy sie niestety nie zmieniają!Ahaa jeszcze jedno na pierwszym spotkaniu powiedział , mi że ze dziwne , że on nie ma żony ,mowił także , że już od podstawówki miał powodzenie , wszystkie się w nim kochały i pisały do niego na ławce I love you hahaha jak można byc takim zadufanym w sobie człowiekiem, i tak sie przechwalać! Odnośnie tych zdjęc zadałam to pytanie bo ja niestety nie przejrzałamjeszcze na oczy i w myslach go tlumacze ze on poprostu taki jest , że to jest normalne, że nikt nie jest idealny ale żeby dorosły facet mial swoje zdjecia w ramkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×